Rejestracja pojazdów krajowych sprowadzonych poleasingowych pomoc wwa

Rejestracja pojazdów krajowych sprowadzonych poleasingowych pomoc wwa nr 466152

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)Więcej: wejscie obk bankomatu

INFORMACJE
Cena
Rabat 10% tylko dla klientów z Favore.pl
Użytkownik
akcyzaautopl (3)Ranga użytkownika
Dowiedz się więcej »
ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
Dorota
akcyza.auto.pl
Wyślij e-mail
Radarowa 9
02-137 Warszawa

tel: 791900445
tel: 509920340
https://www.akcyza.auto.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 10%)
Godziny
pn-pt: 10:00-21:00
sb: 10:00-21:00
nd: 10:00-21:00
proszę dzwonić :) dostosujemy się
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

KOMPLEKSOWA POMOC W REJESTRACJI POJAZDÓW SPROWADZONYCH Z ZAGRANICY ORAZ ZAKUPIONYCH W KRAJU.

Zarejestrujemy Państwa samochód osobowy, ciężarowy, krajowy i sprowadzony, pojazdy nowe i używane jak również poleasingowe czy też wykupione z leasingu. Na codzień obsługujemy osoby prywatne, komisy, firmy zakresu auto handel, salony samochodowe, wypożyczalnie aut, prywatnych importerów, firmy obsługujące flotę samochodową i każdego kto zechce nam zlecić rejestracje swojego pojazdu, W Twoim imieniu przeprowadzimy wszystkie niezbędne czynności prowadzące do zarejestrowania samochodu, motocykla, przyczepki, ciężarówki, ciągnika siodłowego, naczepy, samochodu specjalnego, kampera i wydania docelowych tablic rejestracyjnych, dowodu rejestracyjnego, karty pojazdu.
Samochody sprowadzone / nowe. Zadzwoń i umów się z nami na rejestrację Twojego auta. Przyjedziemy do Ciebie, odbierzemy dokumenty, zarejestrujemy pojazd, a tablice rejestracyjne dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres.


JAK PRZEBIEGA USŁUGA REJESTRACJI POJAZDU?

Pozostawiasz nam dokumenty swojego auta i podpisujesz upoważnienia do reprezentowania Ciebie w kolejnych Urzędach i to wszystko, czego oczekujemy od Ciebie. My wydajemy Ci potwierdzenie przyjęcia zlecenia, które jest potwierdzeniem prawnie zawartej umowy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wszystko będzie przebiegało rzetelnie i zgodnie z obowiązującym prawem. Dodatkowo oferujemy usługę rejestracji zdalnie: wystarczy pobrać upoważnienie z naszej strony podpisać je i załączyć do wysyłanych do nas dokumentów a my odeślemy pod wskazany adres przerejestrowany pojazd osobowy jak i ciężarowy. Mieszkacie za granicą? skończyły się miejsca w dowodzie rejestracyjnym? wykupiliście pojazd z leasingu? Potrzebujecie wtórnik zagubionych dokumentów - zapraszamy we wszystkim chętnie pomożemy.

W ramach naszych usług proponujemy także rejestrację pojazdów dla firm. Tak jak w przypadku obsługi osób prywatnych, zapewniamy wszechstronne działania, mające na celu zarejestrowanie w Polsce pojazdów z kraju oraz z zagranicy i dopełnienie w Twoim imieniu wszelkich kwestii formalnych. Rejestracja pojazdów nieustannie jest naszą domeną, w której z powodzeniem pomagamy Klientom.

 

REJESTRACJA POJAZDÓW DLA FIRM W PRAKTYCE W przypadku jednoosobowych działalności gospodarczych oraz wspólników spółek cywilnych, czyli przy braku osobowości prawnej, auto może być zarejestrowane wyłącznie na daną osobę, czyli na właściciela firmy lub na wspólnika spółki cywilnej z adresem zameldowania a nie adresem prowadzonej dzielności gospodarczej. W przypadku spółki akcyjnej, spółki z o.o., jawnej lub komandytowej, samochód można zarejestrować na firmę z adresem siedziby firmy bądź na wpisany adres przedstawicielstwa w KRS. W każdej z tych sytuacji oferujemy kompleksowe działania.

 

Proces rejestracji pojazdów dla firm obejmuje szereg działań, w których uczestniczymy z Twojego upoważnienia. Gwarantujemy:

 

wypełnienie wniosku – od tego zaczynają się wszystkie kwestie formalne w wydziale komunikacji właściwym dla miejsca zameldowania właściciela lub adresu siedziby firmy, wniesienie opłat – pokrywamy odgórnie ustalone koszty, konieczne do prawidłowej rejestracji, w tym opłatę za kartę pojazdu, dowód czasowy, nalepkę kontrolną, tablice rejestracyjne ubezpieczenie auta – dopieramy polisę najkorzystniejszą dla Twojej działalności lub firmy w oparciu o wymagania postawione odnośnie warunków OC i AC odbiór stałego dowodu rejestracyjnego oraz tablic – po dopełnieniu wszelkich formalności ponownie stawiamy się w urzędzie, aby zakończyć proces rejestracji. Rozliczenie następuje po zakończeniu wszystkich naszych działań, natomiast przed rozpoczęciem współpracy poinformujemy Ciebie o przewidywanej wysokości poszczególnych opłat i kosztach obsługi. Naszym atutem są dogodne warunki.

KORZYŚCI PŁYNĄCE ZE WSPÓŁPRACY W ZAKRESIE REJESTRACJI POJAZDÓW Współpracując z naszą firmą zrzucacie na zewnątrz obowiązki firmy niebędące waszymi głównymi zadaniami (tzw. outsourcing). Nie muszą Państwo oddelegować pracownika czy stać samemu w kolejce po kilka razy. Takie działania wykorzystują nowoczesne dobrze zarządzane firmy jest to sposób na obniżenie kosztów (potrzeba zatrudnienia pracownika do tego typu spraw oraz przeszkolenie) oraz oszczędność czasu (czas na wizyty w urzędach, donoszenie poprawionych bada brakujących dokumentów). Nasz zespół jest wyspecjalizowany w zakresie rejestracji pojazdów w imieniu firm doskonale sobie radzi. wystawiamy fv23%

Zapraszamy do współpracy:

 

Firmy flotowe, dealerów samochodowych, firmy transportowe, komisy samochodowe, firmy leasingowe, firmy zajmujące się tzw. „reimportem” samochodów, handlarzy, salony samochodowe, osoby prywatne oraz wszystkich tych którzy chcą skorzystać z naszej pomocy. Bez względu na rodzaj pojazdu i usługi pomagamy naszym Klientom w rejestracji pojazdów dla firm, zarówno w ramach jednorazowych usług, jak również stałej współpracy.

Oferujemy również ubezpieczenie Państwa samochodu w ponad 10 najpopularniejszych towarzystwach ubezpieczeniowych OC AC NNWZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 10 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU akcyzaautopl
pozytywna
rozwiń Wszystko sprawnie, w jednym miejscu tlumaczenia akcyza tablice i ubezpieczenie oc super sprawa - polecam Wystawiona 17-12-2018 14:09 przez client (79.191.157.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń extra super polecam ! Pani Dorotka sprawnie to ogarnia wlacznie z tablicami Wystawiona 20-05-2018 21:38 przez Adam88 (89.64.7.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Mila i profesjonalna obsługa. Polecam Wystawiona 28-02-2015 22:36 przez bmw530 (31.178.189.*)   Zgłoś nadużycie
Rejestracja pojazdów krajowych sprowadzonych poleasingowych pomoc wwa - galeria
Rejestracja pojazdów krajowych sprowadzonych poleasingowych pomoc wwa Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 10)
Poprzednia usługa: GRUPA BS - Serwis komputerów, laptopów i tabletów   Następna usługa: Kompleksowa aranżacja lokali użytkowych