Pomiary termowizyjne Kraków, Pomiary kamerą termowizyjną Kraków

Pomiary termowizyjne Kraków, Pomiary kamerą termowizyjną Kraków nr 466209

Lokalizacja: Kraków (woj. małopolskie)

INFORMACJE
Kontakt
Certonet
Wyślij e-mail
Kraków
tel: 533-222-888
biuro@certonet.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:00-20:00
sb: 08:00-20:00
nd: 08:00-20:00
www.certonet.pl
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

TELEFON: 533-222-888. Pomiary termowizyjne Kraków, Pomiary kamerą termowizyjną Kraków, Audyt termowizyjny Kraków, Pomiary termowizyjne domu Kraków, Pomiary termowizyjne budynku Kraków, Pomiary termowizyjne mieszkania Kraków

 

Jeśli chcesz sprawdzić w bardzo szybki  i bezinwazyjny sposób stan ocieplenia Twojego budynku to pomiary termowizyjne domu jest najszybszym i najlepszym sposobem.

 

Pomiary termowizyjne budynków to najlepszy w chwili obecnej ogólnodostępny sposób na sprawdzenie swojego domu pod kątem występowania miejsc przez które budynek traci najwięcej ciepła. Pomiary termowizyjne budynku czy mieszkania nie jest to dokument obliczający zapotrzebowanie na energię dla danego obiektu. Jeśli potrzebujesz świadectwa energetycznego lub charakterystyki energetycznej dla budynku czy mieszkania, również możemy dokonać takich obliczeń i sporządzić taki dokument. Jednak pomiary termowizyjne  budynku charakteryzują się praktycznym spojrzeniem na badany obiekt i pokazują w praktyczny i „namacalny” sposób miejsca potencjalnych strat ciepła w czasie sezonu grzewczego. Kamery termowizyjne pozwalają na utrwalanie badanych elementów budynku poprzez zapis zdjęć w postaci cyfrowej. Termogramy te mogą posłużyć później do opracowań wyników z tych badań a dalej np. do reklamacji montażystów czy wykonawców robót dociepleniowych.

 

Zapraszamy do praktycznego skorzystania z naszej oferty pomiarów termowizyjnych.

Telefon:  533-222-888

Mail: Wyślij e-mail

Strona: Wyślij e-mail

 

Poniżej prezentujemy listę pytań wraz z odpowiedziami dotyczących pomiarów termowizyjnych najczęściej zadawanych przez naszych klientów:

 

  1. Kiedy można wykonać pomiary termowizyjne budynku?

Warunkiem wykonania pomiarów termowizyjnych budynku lub mieszkania jest uzyskanie odpowiedniej różnicy temperatur pomiędzy temperaturą wewnętrzną w budynku a tą panującą poza budynkiem. Przyjmuje się, aby różnica ta wynosiła ok. 10 - 15 stopni Celsjusza, czyli ogrzewając budynek do 20- 22 stopnie wewnątrz, przy kilkustopniowej temperaturze zewnętrznej już można wykonać taki pomiar kamera termowizyjna. Zaleca się aby różnica ta nie była niższa niż 8-10 stopni. Zatem pomiary termowizyjne budynku należy wykonywać w sezonie grzewczym, kiedy wewnętrzna temperatura budynku jest znacznie wyższa. Mitem oczywiście jest, iż do wykonania pomiaru termowizyjnego potrzebny jest duży mróz na poziomie -15 czy -20 stopni Celsjusza. Nic bardziej mylnego. Najistotniejszym w tym pomiarze jest doświadczenie osoby wykonującej badanie, posiadana wiedza i odpowiedni sprzęt.

 

  1. Co pomiar termowizyjny budynku może ujawnić i pokazać w budynku?

Pomiar termowizyjny budynku pokazuje przede wszystkim najsłabsze miejsca budynku pod względem termicznym czyli najprościej są to miejsca przez które budynek traci najwięcej ciepła. Ponadto taki pomiar pozwala na sprawdzenie stanu całej osłony termicznej budynku tj. stanu ocieplenia (czy jest wykonane w sposób prawidłowy i nie występują mostki cieplne). Ponadto pomiar kamerą termowizyjną pokazuje nam stan okien i drzwi w budynku, tj. osadzenie, izolację, regulację. Badania kamera termowizyjna w budynku pozwalają na ocenę ocieplenia stropów, stropodachów. Kamera termowizyjna pokazuje miejsca uszkodzenia izolacji w dachach np. przez kuny. W takim przypadku mamy informację, która część dachu wymaga naprawy. Niekoniecznie cały dach musi być do wymiany. Aczkolwiek takie przypadki też się zdarzają.

 

  1. Czy pomiar termowizyjny mieszkania pokazuje straty ciepła?

Pomiary termowizyjne mieszkania to również pokazanie najsłabszych jego punktów. Pomiary takie  pokazują również wady i zalety ścian zewnętrznych lokali. Dodatkowo pomiary termowizyjne mieszkania pozwalają na kontrolę i sprawdzenie jakości okien i drzwi zewnętrznych w mieszkaniu, tj. jakość ich osadzenia w ścianach zewnętrznych a także poziom regulacji oraz stan uszczelek okiennych. Częstym problemem, jaki wychodzi podczas pomiarów kamera termowizyjna jest właśnie nieprawidłowe osadzenie okien i słaba jakość izolacji wokół nich co w efekcie przekłada się na często występujące uczucie chłodu w okolicy okien lub wręcz przedmuchy zimnego powietrza w sezonie zimowym.

 

Pytań odnośnie pomiarów termowizyjnych budynków  z jakimi spotykamy się na co dzień było jeszcze mnóstwo i długo by o nich pisać.

 

Zapraszamy!

 

tel. 533-222-888

 

 

 

Tagi: pomiary termowizyjne, pomiary kamerą termowizyjną, pomiary termowizyjne domu, pomiary termowizyjne budynku, pomiary termowizyjne mieszkania, pomiar kamerą na podczerwień, usługi termowizyjne, sprawdzenie ocieplenia budynku, sprawdzenie szczelności budynku, kontrola montażu okien, szczelność okien, straty po kunach, kuny w dachu lokalizacja, termowizja domu, wychładzanie budynku, wychładzanie mieszkania

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Certonet
Pomiary termowizyjne Kraków, Pomiary kamerą termowizyjną Kraków - galeria
Pomiary termowizyjne Kraków, Pomiary kamerą termowizyjną Kraków Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: Serwis komputerów , Laptopów , tabletów . Komputery   Następna usługa: KASOWANIE LICZNIKA SBC MERCEDES W211 CLS W219 R230 C249F RZESZOW