Wycieczka do Berlina na Jarmark Świąteczny

Wycieczka do Berlina na Jarmark Świąteczny nr 466484

Lokalizacja: Szczecin (woj. zachodniopomorskie)

INFORMACJE
Cena
85 / sztuka
Użytkownik
eventtours ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Łukasz Ziniewicz
Biuro podróży Event-tours
Wyślij e-mail
Zagórskiego, 64
71-810 Szczecin

tel: 669449199
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Jarmarki Bożonarodzeniowe to doroczne wydarzenie w wielu miastach Europy. Na rynkach i placach królują stragany z rękodziełem i produktami regionalnymi. To wspaniałe miejsce, by zaopatrzyć się w prezenty dla bliskich, a także chłonąć przedświąteczną atmosferę, skosztować bożonarodzeniowych pyszności i grzanego wina. W kreowaniu klimatycznych jarmarków prym wiodą Niemcy z Berlinem, Dreznem, Poczdamem, Stralsundem na czele. Oprócz możliwości podziwiania stoisk i wybierania podarunków prawdziwą atrakcję stanowią towarzyszące tym wydarzeniom parady, koncerty, wystawy oraz występy. Czternastometrowa piramida bożonarodzeniowa (największa na świecie), domek z piernika, skrzacie kino i teatr lalek, a wszystko to spowite aromatem wszechobecnej świątecznej strucli, czekają w Dreźnie na odwiedzających. Hanzeatycki Stralsund z kolei kusi nas straganami ustawionymi w Rynku w otoczeniu zabytkowych kamieniczek oraz występami artystycznymi w Ratuszu. W mieszczącej się w nim największej na świecie piwnicy ze sklepieniem także znajdą Państwo kramy, na których rzemieślnicy prezentują dzieła swoich rąk. Gotycki klimat Ratusza i muzyka na żywo z pewnością wprawią każdego w świąteczny nastrój. Poczdam i Berlin to z kolei zwycięstwo urodzaju. W pierwszym z tych miast organizowanych jest corocznie pięć jarmarków, natomiast w stolicy Niemiec aż pięćdziesiąt!
Nie sposób wymienić wszystkich atrakcji, jakie czekają na odwiedzających, zatem każdemu kto jest ciekawy, proponujemy fantastyczną wycieczkę do któregoś z wyżej wymienionych miast.
Warto podkreślić, że wszystkie jarmarki, niezależnie od miasta, w którym są organizowane, wyróżnia bogata oferta atrakcji dla dzieci, przede wszystkim w formie przedstawień czy warsztatów.
Przedświąteczna atmosfera zawsze jest wyjątkowa, a odpowiednia oprawa tylko potęguje ten niepowtarzalny, bożonarodzeniowy klimat. Współpracujemy z wesołą kadrą przewodników turystycznych, cechujących się wysokim poziomem profesjonalizmu. Dzięki nim obejrzą Państwo interesujące miejsca i cenne zabytki, a także poznają liczne ciekawostki dotyczące nie tylko samych jarmarków ale i odwiedzanego regionu czy miasta. Dysponujemy komfortowymi, klimatyzowanymi autokarami klasy Lux. Cena wycieczki poza opieką przewodnika obejmuje ubezpieczenie, koszty drogowe, autostradowe oraz parkingowe. Z reguły organizujemy wyjazdy ze Szczecina, jednak w grę wchodzą także inne miejscowości położone na terenie woj. zachodniopomorskiego. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanych przez nas "jarmarkowych" wycieczkach. To fantastyczny sposób aby ciekawie spędzić wolny czas, oderwać się od codzienności, wyszukać niepowtarzalne podarunki dla najbliższych, a także wypróbować nowe smaki i poznać tradycje regionalne naszych zachodnich sąsiadów.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU eventtours
Wycieczka do Berlina na Jarmark Świąteczny - galeria
Wycieczka do Berlina na Jarmark Świąteczny Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 8)
Poprzednia usługa: Projektowanie graficzne druk reklama ulotki wizytówka   Następna usługa: Tłumaczenia, reklama, negocjacje