Brak zdjęcia

Programowanie, analiza i projektowanie rozwiązań, utrzymanie nr 466811

Lokalizacja: Bydgoszcz (woj. kujawsko-pomorskie)

INFORMACJE
Kontakt
Bartłomiej Zieliński
Wyślij e-mail
ul. Żmudzka 10 / 4
85-028 Bydgoszcz

tel: 600354740
Skype: sukhoi191
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 9:00-17:00
Usługi świadczone wyłącznie zdalnie. Podane godziny dotyczą kontaktu.
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Oferuję kompleksowe wykonywanie projektów programistycznych: analizę, projekt, implementację oraz utrzymanie. Otrzymasz pełny wgląd na postępy prac w trakcie ich trwania, z możliwością m.in. testowania oprogramowania oraz zgłaszania błędów i sugestii. Pracuję w metodyce Agile, korzystając z własnego serwera oraz systemu kontroli wersji Git. Po zakończeniu prac, otrzymasz kod źródłowy aplikacji wraz z pełnią praw autorskich oraz pierwotnie uzgodnionym czasem utrzymania, z możliwością jego przedłużenia. Zlecenia są wykonywane w pełni legalnie - umowa zostaje podpisana za pośrednictwem serwisu useme, a na każde z nich otrzymasz fakturę.

Jestem osobą posiadającą tytuł licencjata z informatyki. Od 2015 roku pracuję zawodowo jako programista, jednak w tej dziedzinie pasjonuję się od 2012 roku. Przez ten czas uzyskałem duże doświadczenie (zawodowe oraz hobbistyczne) w następujących technologiach:

  • C# (Windows Forms, WPF, NancyFX)
  • Java (Swing)
  • C++ (Qt)
  • Python
  • SQL (projektowanie i implementacja baz danych, doświadczenie w dialektach Microsoft SQL Server, Oracle SQL, SQLite, MySQL)

Jeżeli potrzebujesz kodu w innym języku, daj znać - przeanalizuję sprawę i spróbuję przedstawić korzystne rozwiązanie.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU bartlomiej_zielinski

Programowanie, analiza i projektowanie rozwiązań, utrzymanie Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Oferta pożyczki: szybka odpowiedź   Następna usługa: KREDYT GOTÓWKOWY teraz jeszcze lepszy!