Glob - Trans taxi Mielec

Glob - Trans taxi Mielec nr 466958

Lokalizacja: Mielec (woj. podkarpackie)

INFORMACJE
Kontakt
Glob-Trans taxi Mielec
Wyślij e-mail
ul. Dworcowa 8 lok. 15
39-300 Mielec

tel: 536 217 217
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 00:00-24:00
sb: 00:00-24:00
nd: 00:00-24:00
536 217 217
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Dla wielu osób przejazdy taksówką wydają się być dosyć przesadnym wydatkiem, na który trzeba się zdecydować tylko w sytuacjach wyjątkowych. Tymczasem bardzo wiele zależy od tego jakie ceny wymagane są przez daną firmę, której specjalizacją jest przewóz osób. Wiele z nich dba o portfele klientów, oszczędzając im wysokich wydatków, które w przyszłości zniechęciłby ich do tego, aby ponownie skorzystać z taksówki tej firmy. Jeżeli ktoś zatem szuka firmy, która proponuje naprawdę rozsądne stawki to cennik taxi w Mielcu jest wyjątkowo imponujący. W Mielcu bowiem działa firma Glob-Trans, która od wielu lat dba zarówno o portfele klientów, jak i ich bezpieczny przejazd do wybranych miejsc. Glob-Trans działa oczywiście ze swojej siedziby przy ulicy Dworcowej 8/15, 39-300 Mielec. Jeżeli zaś chodzi o telefon do taxi w Mielcu to firmę Glob-Trans można znaleźć pod numerem Wyślij e-mail . Zgłoszenia są przyjmowane od każdego i wiążą się z szybką odpowiedzią. W firmie Glob-Trans każdy klient na pewno poczuje się doceniony!Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU globtransmielec
Glob - Trans taxi Mielec - galeria
Glob - Trans taxi Mielec Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Poligrafia   Następna usługa: Korepetycje - biologia, przyroda