Audyty, kompleksowe przeglądy ksiąg

Audyty, kompleksowe przeglądy ksiąg nr 466984

Lokalizacja: woj. łódzkie

INFORMACJE
Użytkownik
MKADLUBAJ ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Małgorzata Kadłubaj
ACPAC Biuro Rachunkowe
Wyślij e-mail
ul. Grunwaldzka 45F
91-337 Łódź

tel: 600256951
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Kim jesteśmy:

ACPAC Biuro rachunkowe – prowadzimy kompleksową obsługę firm z zakresu outsourcingu księgowości oraz kadr i płac, audytu, profesjonalnych szkoleń i konferencji. Dzięki ścisłej współpracy z doradcami podatkowymi oraz radcami prawnymi  świadczymy również usługi doradcze z zakresu podatków, prawa, business consultingu. Naszymi klientami są firmy krajowe oraz firmy posiadające kapitał zagraniczny. Obsługujemy firmy usługowe, handlowe oraz produkcyjne.

Jesteśmy elastyczni, dlatego podchodzimy do każdego klienta indywidualnie obsługując go w sposób najbardziej dla niego dogodny. Odbieramy dokumenty we wskazanym przez klienta miejscu i czasie. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo dokumentów naszych klientów, dlatego nasze biuro księgowe znajduje się na terenie monitorowanym i pilnowanym przez agencję ochrony 24 godziny na dobę. Korzystamy z niezawodnych systemów komputerowych, transmisji danych oraz najlepszych programów, aby nasze usługi były najwyższej jakości i wykonywane były na czas.

Posiadamy bogate ponad 15 letnie doświadczenie. Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia profesjonalnie dobrana kadra pracownicza, korzystająca z możliwości jakie stwarza firma: stałego dostępu do najnowszych publikacji oraz specjalistycznych serwisów informacyjnych a także ciągłych szkoleń. Naszymi partnerami są prawnicy, doradcy podatkowi, biegli rewidenci.     

Dzięki naszemu doświadczeniu możemy Państwu zaoferować pomoc w prowadzeniu działalności gospodarczej.

 

KOMPLEKSOWY AUDYT KSIĄG,KADR,PŁAC

Prowadzimy audyty oraz due diligence. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu zdobytym podczas współpracy z wieloma różnymi co do profilu działalności firmami wypracowaliśmy własną metodologię przeprowadzania audytu. Działamy w zespole kilku specjalistów z dziedziny podatków, prawa, rachunkowości.

Oferujemy Państwu przeprowadzenie kompleksowego audytu ksiąg pod względem prawidłowości stosowania przepisów prawa podatkowego, bilansowego jak i pod kątem prawnym. Dokonujemy analizy dokumentów źródłowych, zawieranych umów handlowych, umów z zakresu prawa pracy, polityki rachunkowości.

 Pomagamy zidentyfikować potencjalne ryzyko wystąpienia niezgodności w systemie rachunkowym, a także zweryfikować kluczowe procesy dla Państwa przedsiębiorstwa. Osoby przeprowadzające audyt to doradcy podatkowi, księgowi, radcowie prawni, adwokaci.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU MKADLUBAJ
Audyty, kompleksowe przeglądy ksiąg - galeria
Audyty, kompleksowe przeglądy ksiąg Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Biuro Rachunkowe, księgi, książka przychodów i rozchodów   Następna usługa: Less Mess - Self storage Poznań