Oferta pożyczki pomiędzy osobami poważnymi i szybkimi

Oferta pożyczki pomiędzy osobami poważnymi i szybkimi nr 467552

Lokalizacja: woj. kujawsko-pomorskie

INFORMACJE
Cena
2 000 / sztuka
Kontakt
cernota adam
banque de france
Wyślij e-mail
germany
2000 hodland

tel: 0022997814988
Oferta pożyczki pomiędzy osobami poważnymi i szybkimi
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
nd: 10:00-14:00
Oferta pożyczki pomiędzy osobami poważnymi i szybkimi
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Jestem emerytowanym bankierem, który ciężko pracuje z moim bankiem. Mam na koncie dużą sumę, a moją troską jest pomóc ludziom, którzy nie mają środków na realizację swojego projektu, pomagam poważnym i uczciwym ludziom, którzy mogą spłacić tę pożyczkę w normalnym czasie. Pozwoli to na ścisłą współpracę z moim prawnikiem w zakresie procedur stosowanych w celu ukończenia tej transakcji. Oferuję pożyczki krótko-, średnio- i długoterminowe od 2000 EURO do 1.500.000 EURO i dalej. Moje creep odbywa się z 2% odsetkiem, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze mną przez mój numer WhatsApp: Wyślij e-mailZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU cernota
Oferta pożyczki pomiędzy osobami poważnymi i szybkimi - galeria
Oferta pożyczki pomiędzy osobami poważnymi i szybkimi Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Naprawa niszczarek REXEL Warszawa. Bezpłatna wycena i dojazd   Następna usługa: Informatyk w Józefowie, Otwocku, Celestynowie, Warszawie. Naprawa PC