Projektowanie wnętrz aranżacja wnętrz projektowanie domów

Projektowanie wnętrz aranżacja wnętrz projektowanie domów nr 467898

Lokalizacja: Łódź (woj. łódzkie)

INFORMACJE
Użytkownik
mpf457 ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
Małgorzata Fijałkowska
MPF- Pracownia Architektury i Projektowania Wnętrz Małgorzata Fijałkowska
Wyślij e-mail
Polna 24
91-328 Łódź

tel: 601975784
www.mpf.biz.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Pracownia MPF specjalizuje się w indywidualnym projektowaniu domów. Proponuje kompleksowe opracowanie, które obejmuje projekt architektury, konstrukcji, instalacji, przyłączy, projekt wnętrz i ogrodu, tak aby dom był jednorodny i harmonijnie wkomponowany w otoczenie. 
Projektujemy również domy wielorodzinne a także wnętrza: mieszkań, apartamentów, hoteli, restauracji, domów weselnych, biur.
Skupiamy się na kompozycji, dbałości o styl i detal architektoniczny. Każdy projekt domu czy projekt aranżacji wnętrz jest indywidualny i niepowtarzalny, wykonany ze szczególną dbałością o walory estetyczne kreowanej przestrzeni, oraz z uwzględnieniem potrzeb i upodobań inwestora. Tworzymy przestrzeń funkcjonalną i przyjazną.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU mpf457
Projektowanie wnętrz aranżacja wnętrz projektowanie domów - galeria
Projektowanie wnętrz aranżacja wnętrz projektowanie domów Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Kierownik budowy , Inspektor nadzoru   Następna usługa: Expert Snu - Krosno