Usługi BHP Mateusz Błazik: Szkolenia, kursy na wózki widłowe

Usługi BHP Mateusz Błazik: Szkolenia, kursy na wózki widłowe nr 468050

Lokalizacja: Biłgoraj (woj. lubelskie)

INFORMACJE
Kontakt
Usługi BHP Mateusz Błazik: Szkolenia, kursy na wózki widłowe
Wyślij e-mail
ul. Makowa 5
23-400 Biłgoraj

tel: 600 153 117
tel: 600 153 117
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 09:00-17:00
sb: 10:00-13:00
tel: 600 153 117
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Firma BHP i ppoż. wózki widłowe Mateusz Błazik to przedsiębiorstwo świadczące usługi szkoleniowe oraz doradcze w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, Ochrony Przeciwpożarowej, Ochrony Środowiska, a także usług związanych z użytkowaniem wózków widłowych.
 
Szkolenia bhp w Biłgoraju oraz szkolenie ppoż. obejmują szkolenie wstępne, przeprowadzenie oceny stanu BHP w firmie, doradztwo w sprawach przepisów prawa pracy, kompletowanie dokumentów związanych z Bezpieczeństwem i Higiena Pracy, opracowanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, przeglądy sprzętu ppoż., opracowanie ewidencji scenariuszy, itp. 
 
Firma organizuje także kurs na wózki widłowe w Biłgoraju, który odbywa się na trzech poziomach. Każdy z poziomów uprawnia do obsługi innego sprzętu. Szkolenie zakończone jest egzaminem przed komisja UDT. Pozytywne zaliczenie egzaminu uprawnia kandydata do prowadzenia wózków podnośnikowych. 
 
Aby zapisać się na wybrany kurs lub szkolenie należy zgłosić się do siedziby firmy osobiście lub telefonicznie.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU bhpiww
Usługi BHP Mateusz Błazik: Szkolenia, kursy na wózki widłowe - galeria
Usługi BHP Mateusz Błazik: Szkolenia, kursy na wózki widłowe Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 8)
Poprzednia usługa: Paznokcie żelowe, hybrydowe STUDIO PAZNOKCI   Następna usługa: Pozyczka kredyt