Zakład Pogrzebowy Memento Mori  -  Warszawa

Zakład Pogrzebowy Memento Mori - Warszawa nr 468088

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)Więcej: kaplica św. Barbary

INFORMACJE
Kontakt
- -
Zakłady Pogrzebowe
Wyślij e-mail
strona www: https://memento-mori-warszawa.pl/
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 00:00-24:00
sb: 00:00-24:00
nd: 00:00-24:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Oferowane Państwu przez zakład pogrzebowy Memento Mori usługi obejmują obsługę wszystkich elementów składających się na pożegnanie osoby zmarłej. Personel jest obecny także w kaplicy czy kościele oraz asystuje podczas transportu trumny na cmentarz. Ta ostatnia podróż osoby zmarłej odbywa się w nowoczesnych karawanach, które są wyposażone w odpowiedni system chłodzenia.

Firma sprawuje usługi pogrzebowe z należytym szacunkiem, dbając o to, by zachowane zostały zwyczaje miejscowej wspólnoty religijnej oraz tradycja regionalna. Zakład zapewnia też Państwu pomoc w dopełnieniu niezbędnych formalności urzędowych.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU brainbox
Zakład Pogrzebowy Memento Mori - Warszawa - galeria
Zakład Pogrzebowy Memento Mori - Warszawa Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Usługi budowlane, kostka brukowa, usługi stolarskie i ślusarskie   Następna usługa: Usługi Pogrzebowe Nekropolis Warszawa - Dom Pogrzebowy