Constant Growth Sp. z o. o.

Constant Growth Sp. z o. o. nr 468107

Lokalizacja: Lublin (woj. lubelskie)

INFORMACJE
Użytkownik
cinstantgrowth ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Maciej Bakonyi
Constant Growth Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
ul. Stefczyka 32/6
20-151 Lublin

tel: 533 251 733
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Constant Growth Sp. z o.o. to firma szkoleniowo-doradcza specjalizująca się w szkoleniach produkcyjnych oraz interpersonalnych. Działania firmy łączą w sobie doświadczenia zawodowe i wiedzę trenerską z codzienną filozofią dobrego zarządzania. Constant Growth Sp. z o.o. zajmuje się szkoleniem pracowników każdego szczebla – specjalistów, menadżerów, kierowników, dyrektorów.

Constant Growth Sp. z o.o. zajmuje się wdrażaniem tanich, obciążonych niskim ryzykiem pomysłów na poprawę: jakości; bezpieczeństwa; oszczędności czasu; wydajności; wyniku finansowego; morali i motywacji pracowników; zarządzania i komunikacji w firmie.

Zapraszamy do kontaktu z Constant Growth Sp. z o.o. telefonicznie: Wyślij e-mail , mailowo: Wyślij e-mail oraz osobiście w siedzibie biura przy ul. Stefczyka 32/6 w Lublinie (20-151).

Constant Growth Sp. z o.o. pomoże wprowadzić Twojej firmie zmiany w zakresie doskonalenia produkcji, doskonalenia jakości, wsparcia produkcji za pomocą koncepcji:

- Lean manufacturing,

- Kaizen,

- 5S,

- Poka-yoke,

- Value Stream Mapping,

- Total Productive Maintenance,

- Theory of Constraints.

 

Mocną stroną Constant Growth Sp. z o.o. jest przygotowanie oferty dostosowanej do potrzeb firmy, jej budżetu, zasobów tak, aby zmiany były wprowadzone zmiany dążyły do realnych postępów. Constant Growth oferuje wsparcie fachowców którzy są nie tylko teoretykami w danej dziedzinie, ale wiele lat pracowali jako osoby zarządzające i znają podstawowe problemy i realia funkcjonowania firmy.


Zachęcamy do obejrzenia pełnej oferty Constant Growth Sp. z o.o. na stronie: Wyślij e-mail . Pracownicy firmy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.

 

Podajemy również dane rejestrowe: NIP: 712-330-43-33 i REGON: Wyślij e-mail .

 


 

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU cinstantgrowth
Constant Growth Sp. z o. o. - galeria
Constant Growth Sp. z o. o. Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Konstruktor, projekt, architekt, architektura, budownictwo, kosztorys   Następna usługa: Copywriter Copywriter SEO