Wirtualna asystentka, praca zdalna, social media, canva

Wirtualna asystentka, praca zdalna, social media, canva nr 468315

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Cena
40 / godz.
Użytkownik
NowoczesnaAsystentka ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
Monika Fabiańska
Wyślij e-mail
www.nowoczesna-asystentka.pl
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Mam na imię Monika i jestem Wirtualną Asystentką. Zajmuję się zdalnym wspieraniem biznesu i mogę zająć się w Twojej Firmie wszystkim tym, czym nie masz czasu lub nie lubisz zajmować się sam.
 
Współpracując ze mną możesz realnie zaoszczędzić czas oraz pieniądze i skupić się na strategicznych działaniach rozwijających Twoją Firmę.
 
Jako Wirtualna Asystentka: obsługuję skrzynkę mailową, prowadzę kalendarz spotkań, przygotowuję wzory pism, wystawiam Twoje faktury, zlecenia, organizuję podróże służbowe, tworzę podstawowe grafiki i prezentacje, przygotowuję teksty na stronę internetową, tworzę proste strony internetowe na WordPress, przygotowuję opisy produktów do sklepu internetowego, prowadzę profile w social mediach, projektuję ulotki, okładki, banery.
 
Mogę również wspierać Twoje prywatne obowiązki: umówię wizytę lekarską, zorganizuję imprezę rodzinną, przygotuję prezenty i upominki na różne okoliczności, wykonam zlecony research
 
Zapraszam do kontaktu: Wyślij e-mail oraz na moją stronę: Wyślij e-mail


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPINIE O UŻYTKOWNIKU NowoczesnaAsystentka
Sklep internetowy-przykładowa grafika - Wirtualna asystentka, praca zdalna, social media, canva
Wirtualna asystentka, praca zdalna, social media, canva Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Kredyt / Pożyczka / Bez Baz? BiK   Następna usługa: Renowacja instrumentów smyczkowych, naprawa skrzypiec, wymiana strun