Szkolenia  -  podatki, zarządzanie, prawo pracy

Szkolenia - podatki, zarządzanie, prawo pracy nr 468351

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Użytkownik
akk ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
- -
-
Wyślij e-mail
Składowa, 18
- -

tel: -
tel: -
fax: -
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

AKK specjalizuje się w szkoleniach w obszarze podatków, księgowości, finansów i prawa. Szkolenia realizujemy na terenie całej Polski w formule otwartej i zamkniętej. Uzupełnieniem naszej oferty są szkolenia wyjazdowe, w trakcie których łączymy edukację z aktywnym wypoczynkiem.
Nasi klienci cenią nas za wysoką merytorykę szkoleń, profesjonalizm, praktyczne aspekty i przystępny sposób prowadzonych szkoleń, kompetentnych i zaangażowanych ekspertów. Kilkunastoletnia wiedza menedżerów zarządzających AKK pozwala z sukcesem dopasować zakres, temat jak i język szkolenia do potrzeb ich uczestników, a dzięki ścisłej współpracy z ekspertami prowadzić szkolenia na wysokim poziomie merytorycznym.

Prowadzimy szkolenia dla firm, budżetowe i wyjazdowe.

Szkolenia dla firm są głównie skierowane do głównych księgowych, samodzielnych księgowych, księgowych, dyrektorów finansowych, finansistów, dyrektorów personalnych i HR, członków zarządu, menadżerów i doradców podatkowych.

Szkolenia budżetowe kierowane są do jednostek samorządu terytorialnego oraz jednostek administracji centralnej. W szczególności dla: kwestorów, skarbników, sekretarzy, wójtów, burmistrzów, inspektorów, kierowników działów oraz menadżerów.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej, pod adresem: www.akkonline.pl. Podczas kontaktu udzielimy Państwu wszelkich niezbędnych informacji dotyczących oferowanych przez nas szkoleń.

 

 

Wpis do rejestru instytucji szkoleniowych nr.2.10/00196/2017

Certyfikat jakości SUS 2.0 nr. DEKRA/SUS/000428Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Szkolenia - podatki, zarządzanie, prawo pracy - galeria
Szkolenia - podatki, zarządzanie, prawo pracy Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 8)
Poprzednia usługa: Pranie tapiceki meblowej, dywanów wykładzin Białystok i okolic   Następna usługa: Peruki syntetyczne i peruki naturalne, ul. Szlak 24 Kraków