Psycholog Beata Załucka - Gosk  -  Pomoc w Labiryncie

Psycholog Beata Załucka - Gosk - Pomoc w Labiryncie nr 468521

Lokalizacja: Gdynia (woj. pomorskie)

INFORMACJE
Kontakt
Psycholog Beata Załucka-Gosk
Wyślij e-mail
Konwaliowa 9/20
81-651 Gdynia

tel: 507 621 115
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:00-20:00
sb: 09:00-15:00
tel: 507 621 115
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Psycholog Beata Załucka-Gosk od wielu lat, świadczy swoje usługi na terenie Trójmiasta. Jej gabinet - Pomoc w Labiryncie - znajduje się w Gdyni. To profesjonalistka o dużym doświadczeniu i wykształceniu kierunkowym, która pomoże w rozwiązaniu swoich problemów klientom indywidualnym, a także parom. Udziela pomocy psychologicznej dorosłym i młodzieży. Umożliwia również porady psychologiczne online dla osób, które nie mogą przyjść na stacjonarną wizytę.
 
Jedną z ofert gabinetu psychologicznego, jest terapia małżeńska w Gdyni, która odbywa się w komfortowych warunkach przytulnego gabinetu. Terapia ta pozwala pozbyć się problemów w małżeństwie i sprawić, że z powrotem można cieszyć się wspólnymi chwilami.
 
Pomoc psychologiczna w Gdyni, świadczona przez panią psycholog, pomoże pozbyć się zaburzeń związanych z relacjami międzyludzkimi i problemów w odnalezieniu się w danym środowisku. Profesjonalna pomoc psychologiczna pomaga odzyskać radość z życia. Pani psycholog jest osobą empatyczną, wyrozumiałą i przyjazną, każdy w jej towarzystwie może się rozluźnić i opowiedzieć o swoich problemach. Można się do niej umówić na jedną wizytę, bądź na kilku razową sesję, która będzie trwała aż do rozwiązania problemów.
 
Psycholog Beata Załucka-Gosk
ul. Konwaliowa 9
81-651 Gdynia
tel: Wyślij e-mail .


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU gdyniapsycholog
Psycholog Beata Załucka - Gosk - Pomoc w Labiryncie - galeria
Psycholog Beata Załucka - Gosk - Pomoc w Labiryncie Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Autozłom Szczerbowski Oświęcim - złomowanie, cześci   Następna usługa: Fotograsia ślubna Białystok - Łomża