Biuro Rachunkowe Teresa Dorsz

Biuro Rachunkowe Teresa Dorsz nr 468531

Lokalizacja: Włocławek (woj. kujawsko-pomorskie)

INFORMACJE
Kontakt
Biuro rachunkowe Teresa Dorsz Włocławek
Wyślij e-mail
ul. Toruńska 61/1
87-800 Włocławek

tel: 698 958 117
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:00-15:00
tel: 698 958 117
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Biuro rachunkowe Teresa Dorsz Włocławek to firma specjalizująca się w obsłudze księgowej, kierowanej zarówno do osób prywatnych, jak i małych i dużych firm. Przedsiębiorstwo zapewnia kompleksowe usługi księgowe skierowane na indywidualne potrzeby każdego klienta. Biuro rachunkowe we Włocławku przedstawia w swojej ofercie usługi takie jak: sporządzanie deklaracji PIT, VAT, kadry i płace oraz ich obsługa, tworzenie i kontrola podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencja środków trwałych i VAT, kompleksowa obsługa ZUS, dofinansowania PEFRON i inne. Biuro rachunkowe Teresa Dorsz pomaga także na w założeniu firmy. Dzięki tej usłudze przyszli inwestorzy i młodzi przedsiębiorcy mogą liczyć na pomoc związaną z formalnościami obowiązującymi podczas tworzenia biznesu, jak również doradztwem księgowym na każdym etapie zakładania własnej działalności. Usługi księgowe wykonywane są w siedzibie firmy znajdującej się pod adresem:
 
Biuro rachunkowe Teresa Dorsz Włocławek 
ul. Toruńska 61/1 
87-800 Włocławek
tel: Wyślij e-mail


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU biuro-wloclawek
Biuro Rachunkowe Teresa Dorsz - galeria
Biuro Rachunkowe Teresa Dorsz Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Badania medyczne   Następna usługa: Kancelaria Radcy Prawnego Michał Wierzchowski