Detektyw, wywiad gospodarczy, obserwacja, ustalenia majątkowe

Detektyw, wywiad gospodarczy, obserwacja, ustalenia majątkowe nr 468941

Lokalizacja: Białystok (woj. podlaskie)

INFORMACJE
Cena
100 / sztuka Rabat 3% tylko dla klientów z Favore.pl
Kontakt
Marcin Silwanow
Biuro Detektywistyczne Silwanow
Wyślij e-mail
ul. Antoniuk Fabryczny 22
15-741 Białystok

tel: 501527089
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 3%)
Godziny
pn-pt: 8:00-22:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Biuro Detektywistyczne Silwanow zajmuje się dostarczaniem wiarygodnych i rzetelnych informacji na rzecz osób prywatnych i przedsiębiorców. Dzięki rozbudowanej sieci kontaktów jesteśmy w stanie realizować zlecenia w całej Polsce, a także poza granicami kraju. Wśród oferowanych przez nas usług znajdziecie Państwo:

- wywiad gospodarczy
- sprawy rodzinne/rozwodowe
- obserwacja osób i mienia
- ustalenia miejsca pobytu/zamieszkania
- ustalenia majątkowe

Wymienione wyżej usługi mają charakter orientacyjny. Ilość spraw, w których pomóc może prywatny detektyw, jest naprawdę duża. Biuro Detektywistyczne Silwanow z siedzibą w Białymstoku posiada licencję detektywa, wpis do rejestru MSWiA oraz obowiązkową polisę OC. Po wykonaniu zlecenia Klient otrzymuje pisemny raport wraz z fotografiami, który może być wykorzystany jako dowód przed sądem.

Posiadamy odpowiednie doświadczenie, sprzęt i kontakty. Doradzamy w rozwiązaniu problemów, staramy się zawsze dobrać najbardziej skuteczne środki. Kiedy jest zbyt późno na przeciwdziałanie, pomagamy niwelować konsekwencje decyzji naszych Klientów.

Zapraszamy do odwiedzenia profilu FB: Biuro Detektywistyczne Silwanow Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


RABATY
Rabat 3 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Marsil
Detektyw, wywiad gospodarczy, obserwacja, ustalenia majątkowe - galeria
Detektyw, wywiad gospodarczy, obserwacja, ustalenia majątkowe Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Pranie tapicerki meblowej, samochodowej   Następna usługa: Usługi remontowe