Brak zdjęcia

Szkolenie psów indywidualne i grupwe psi - ekspert. pl nr 469083

Lokalizacja: Kraków (woj. małopolskie)

INFORMACJE
Kontakt
Sonia Maciuszek
Psie Ekspert
Wyślij e-mail
Ossowskiego 4
- Kraków

tel: 513922242
tel: -
fax: -
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
nd: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

Wyślij e-mail

 • SZKOLENIA GRUPOWE – OPIS

  Z całego serca, zapraszamy do skorzystania z naszych usług:)

  • TERMINY i CENY SZKOLEŃ grupowych się tutaj:  Wyślij e-mail
  • MIEJSCE: Centrum Szkoleniowe Psi Ekspert, znajduje się w Krakowie, na ul Michała Ossowskiego 4 ( 5 min od Bonarki)
  • ZAPISZ PSA NA ZAJĘCIA GRUPOWE :  Wyślij e-mail
  • Jeśli przed szkoleniem grupowym chcesz z psem popracować indywidualnie, informacje znajdziesz tutaj:  Wyślij e-mail
  • SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O SZKOLENIACH GRUPOWYCH znajdują się poniżej
  • Każde szkolenie grupowe obejmuje 8 spotkań.
  • Zajęcia trwają 1,5 h -Zajęcia które odbywają się na placu szkoleniowym, 2-2,5 h- zajęcia w terenie
  • Całe rodziny są mile widziane na zajęciach. Jeden piesek może przychodzić na zajęcia z kilkuosobową obstawą :).
  • Zasada odrabiania zajęć– jeśli nie możesz przyjść na zajęcia- nie przepadają! Możesz je odrobić, na zajęciach innej grupy w terminie, który Ci odpada :)

  PONIŻEJ ZNAJDUJE SIĘ SZCZEGÓŁOWY OPIS ZAJĘĆ, TUTAJ W KILKU SŁOWACH:

  • PSIE PRZEDSZKOLE czyli grupowe zajęcia dla szczeniaków. Zajęcia odbywają się w weekendy o godzinie 9. Te słynne zajęcia sprawią, że Twój szczeniak będzie znał przydatne komendy, rozwinie umiejętności kulturalnej komunikacji z psami, zapewnimy my również świetną socjalizację. Inwestuj w szczeniaka- to się opłaca :) Prze Przedszkole to  8 szkoleń, każde trwa 1,5 h.

  • SZKOLENIE GRUPOWE PSÓW OD 5 MIESIĄCA ŻYCIA(nastolatki i dorosłe pieski) -GRUPA FIT- nauka wielu przydatnych komend, tor przeszkód, szkolenia terenowe, w tym DogTrekking w naturze, w mieście oraz tropienie-  zajęcia odbywają się przeważnie w weekendy o godzinie 11.Szkolenie Fit to 8 szkoleń, każde trwa minimum 1,5 h ( szkolenia terenowe trwają około 2,5 h)

  • SZKOLENIA GRUPOWE XS – DLA MINIATUROWYCH PIESKÓW- szkolenie dla małych gabarytowo i wielkich duchowo psiaków. Program szkolenia jest dostosowany do piesków w rozmiarze S i XS. Bardzo przydatne komendy, rozwiązanie problemów, bezpieczna zabawa i przygotowanie do wystaw ( jeśli będą chętni)- zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy o 18.30 lub we wtorki i czwartki o 18.30. Szkolenie Grupowe XS obejmuje 8 spotkań, każde trwa minimum 1,5 h.

  • KULTURA OSOBISTA-SZKOLENIE GRUPOWE PSÓW OD 5 MIESIĄCA ŻYCIA(nastolatki i dorosłe pieski)- praca z autokontrolą, duży nacisk kładziemy na komunikację.Szkolenie szyte na miarę uczestników i ich potrzeb. Dużo pracy- oczywiście pozytywnie :) Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy o 18.30 lub we wtorki i czwartki o 18.30.  Szkolenie Kultura Osobista obejmuje 8 szkoleń, każde trwa minimum 1,5h.

  • SZKOLENIE AKTYWNY SENIOR
  • Szkolenie mające na celu aktywizację starszych piesków. Zajęcia stanowią fantastyczną profilaktykę chorób starszych psów. Aktywizacja starszych piesków podnosi ich komfort i chęć życia.

  SZKOLENIE GRUPOWE POZIOM II

  • Kurs przygotowany dla opiekunów z psami, którzy ukończyli : Psie Przedszkole, Grupę Fit, Grupę S, Grupę Senior lub Kulturę Osobistą.  Szkolenie POZIOM II przeznaczone jest dla psów, które i mają opanowane podstawowe komendy, wypracowane metodą pozytywną. W czasie tego szkolenia szlifujemy nabyte wcześniej umiejętności, podnosimy stopień trudności zadań, trenujemy w trudniejszych warunkach i uczymy się nowych rzeczy. Opiekunowie poznają techniki szkolenia psów na szczegółowym poziomie.

  • WARSZTAT NAUKI CHODZENIA NA LUŹNEJ SMYCZY „♥ WRZUĆ NA LUZ”Dwudniowy warsztat praktyczny z psem. Warsztat przeznaczony są dla psów w każdym wieku, również szczeniaków. Na warsztacie opiekun pozna techniki nauki chodzenia na luźnej smyczy, komendy spacerowe. Opiekun nauczy się uczyć swojego psa, kulturalnego zachowania na smyczy, podczas spaceru.

  WARSZTAT PRZYWOŁANIA „♥ DO MNIE”

  Dwudniowy warsztat praktyczny z psem. Opiekun pozna metody skutecznego przywołania psa, opanuje techniki szkoleniowe, nauczy się treningu przywołania na co dzień. Warsztaty przeznaczone są dla psów w każdym wieku, również szczeniaków. Pierwszy dzień warsztatu odbędzie się na naszym placu szkoleniowym na ul. Michała Ossowskiego 4, potrwa około 2 h, drugi warsztat odbędzie się w terenie ( łąki Płaszów, Łagiewnickie lub inne), potrwa około 1,5 h.


  W CENIE ZAJĘĆ GRUPOWYCH: WYSTAWIANIE PSÓW –Profesjonalny handling sprawia, że pies nie tylko doskonale prezentuje się na ringu wystawowym, ale także dobrze się bawi. Jeśli opiekun psa zgłosi chęć, przygotowania psa do wystawy- w trakcie zajęć grupowych, będziemy uczyć profesjonalnego prezentowania psa w ruchu, pozycjach statecznych i przygotowywać do badania sędziego na ringu.  Na lekcję z Dog Handling, można również umówić się indywidualnie.


  • POJEDYNCZY TRENING NA SZKOLENIU GRUPOWYM “ODWIEDZINY”  Jeśli jesteś Absolwentem Psiego Eksperta,  ukończyłeś ze swoim psem szkolenie grupowe – możesz nas odwiedzić na szkoleniu grupowym, skorzystać z porady, pobawić się z psem na torze przeszkód, w basenie, dać psu frajdę z zabawy z innymi psami. Koszt pojedynczej wizyty na szkoleniu grupowym – 100 zł  Szk

   

   Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPINIE O UŻYTKOWNIKU Psiekspert

Szkolenie psów indywidualne i grupwe psi - ekspert. pl Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Salon Visage   Następna usługa: Robie prywatki Kostka brukowa