Komora do wygrzewania części polimerowych

Komora do wygrzewania części polimerowych nr 469294

Lokalizacja: Kuźnia Raciborska (woj. śląskie)

INFORMACJE
Użytkownik
CZARY3 ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Ryszard Czajkowski
Z.P.U.H.
Wyślij e-mail
Powstańców 14
47-420 Kuźnia Raciborska

tel: 324191280
tel: 606 236 409
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 7-15
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

ZPUH "CZARYSZ" z siedzibą w Kuźni Raciborskiej od niemal trzydziestu lat produkuje komory (piece) grzewcze do obróbki cieplnej tworzyw sztucznych, również części polimerowych. Każda wyprodukowana komora jest unikatowa, ściśle dostosowana do potrzeb Klienta. To Klient decyduje o gabarytach, sposobie rozplanowania wnętrza, zakresie wymaganych temperatur pracy, rodzaju sterowania itp. Konstrukcje komór gwarantują energooszczędność, łatwość obsługi oraz równomierne rozprowadzenie temperatury we wnętrzu. 

Załączone zdjęcie jest jedynie przykładowe i prezentuje komorę grzejną do wygrzewania części polimerowych. Komora zewnątrz została wykonana ze stali węglowej, malowanej farbę przemysłową, zaś wnętrze ze stali nierdzewnej (kwasoodpornej).Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU CZARY3
Komora do wygrzewania części polimerowych - galeria
Komora do wygrzewania części polimerowych Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Wywóz gruzu, odpady budowlane utylizacja na terenie Warszawy i okolc   Następna usługa: Tłumaczenie streszczeń prac dyplomowych na język angielski