Brak zdjęcia

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin Dorota Działowska nr 469309

Lokalizacja: Szczecin (woj. zachodniopomorskie)

INFORMACJE
Kontakt
- -
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin- Prawobrzeże i Zachód Dorota Działowska
Wyślij e-mail
70-812 Szczecin
tel: +48914877192
tel: -
fax: -
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Kancelaria Komornicza przy Sądzie Rejonowym w Szczecinie prowadzona jest przez komornik Dorotę Działowską. Komornik sądowy wszczyna postępowania egzekucyjne na podstawie wniosków z dołączonym prawomocnym wyrokiem sądowym. Windykacja długów pozwala odzyskać nieopłacone należności z faktur, alimentów, rachunków do umów. Kancelaria zapewnia bardzo skuteczne odzyskiwanie wierzytelności w Szczecinie zarówno od osób prywatnych, jak i firm czy instytucji. Licytacje komornicze prowadzone przez komornika sądowego zawsze podawane są do wiadomości publicznej w obwieszczeniach wraz z wartością przedmiotu i jego ceną wywoławczą. W licytacji mogą wziąć udział osoby, które złożą rękojmię stanowiącą zabezpieczenie transakcji.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU komornikszczeciny

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin Dorota Działowska Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Salon kosmetyczny Beauty Factory - zabiegi medycyny estetycznej   Następna usługa: HIGHLANDER Całoroczne domy z bali