Dopłata odszkodowań, odkup odszkodowań, skup odszkodowań

Dopłata odszkodowań, odkup odszkodowań, skup odszkodowań nr 469490

Lokalizacja: Białystok (woj. podlaskie)

INFORMACJE
Kontakt
Tomasz Brzezina
Wyślij e-mail
ul. św. Rocha 31
15-879 Białystok

tel: 85 667 09 07
tel: +48 608 444 186
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 09:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

TB Ekspert to Instytut Rzeczoznawstwa Motoryzacyjnego, trudniący się odzyskiwaniem odszkodowań. Powierzając pełnomocnictwo firmie TB Ekspert poszkodowany może mieć pewność, iż wszelkie formalności zostaną nadzorowane, a sprawa będzie zrealizowana kompleksowo, niezależnie od tego, w jakim momencie realizacji się znajduje. Instytut rzeczoznawstwa oferuje także odkupowanie odszkodowania oraz dopłaty do odszkodowań. TB Ekspert działa w obrębie Białegostoku, w przypadku zleceń z innych części kraju będą one poprowadzone przez korespondencję z kontrahentem. TB Ekspert wyróżnia się imponującym doświadczeniem, specjaliści są profesjonalni i zaangażowani, dzięki czemu realizowane usługi są zawsze na najwyższym poziomie.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU T0masz_Brz3zina
Dopłata odszkodowań, odkup odszkodowań, skup odszkodowań - galeria
Dopłata odszkodowań, odkup odszkodowań, skup odszkodowań Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 8)
Poprzednia usługa: Drukarnia internetowa, drukarnia online, bloczki samokopiujące, druk   Następna usługa: Skup książek, skup winyli, skup płyt CD, skup makulatury