Brak zdjęcia

Bioenergoterapia, refleksoterapia. nr 469733

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Użytkownik
Naturalnezdrowie ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Magdalena Ratajczyk
Wyślij e-mail
tel: 604388618
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
Uzgodnienia terminu w rozmowie telefonicznej
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Zapraszam na sesje wspomagające organizm w powrocie do równowagi i zdrowia. Mogą one stać się także doskonałą profilaktyką i redukcją stresu. Dzięki nim możesz zadbać o swoje zdrowie i harmonię.

W bioenergoterapii choroba to stan zaburzenia energetycznego organizmu spowodowana brakiem energii, zastojem (blokadą energii) lub jej nadmiarem. Takie zaburzenie utrzymujące się dłuższy czas prowadzi do różnego rodzaju dolegliwości, bólu i chorób. Dzięki tej metodzie można zdiagnozować i wyeliminować zaburzenia w systemie energetycznym człowieka, przekazać energię, odblokować kanały energetyczne w organizmie, w celu osiągnięcia równowagi i w efekcie powrotu stanu zdrowia.

Refleksoterapia twarzy to holistyczna terapia wspomagająca o pozytywnych efektach terapeutycznych. Jest kolejną z metod, którą można likwidować zaburzenia w narządach i układach oraz zapobiegać ich rozwojowi.

W zakresie bioenergoterapii mam kilkanaście lat praktyki i zawodowy tytuł czeladnika w rzemiośle bioenergoterapia oraz mistrzowski w rzemiośle naturopata. Refleksoterapią twarzy wg Sorensensistem zajmuję się już 10 lat.

Zapraszam na moje strony zdrowieiharmonia.com.pl oraz refleksologia-twarzy.plZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Naturalnezdrowie

Bioenergoterapia, refleksoterapia. Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Wideofilmowanie fotografia kamerzysta ślubny   Następna usługa: Montaż anten satelitarnych naziemnych wieszanie telewizora na ścianie