Brak zdjęcia

Psychotesty, badania kierowców, badania psychotechniczne, ochrona nr 469874

Lokalizacja: Gdynia (woj. pomorskie)

INFORMACJE
Kontakt
Łucja Hewelt-Wojewódzka
Pracownia Psychologiczna
Wyślij e-mail
Opata Hackiego 10B
81-213 Gdynia

tel: 501385415
tel: 58 7330155
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

psychotesty, badania kierowców, badania psychotechniczne, kwalifikowany pracownik ochrony, pozwolenie na broń, badania pojazd służbowy, badania wysokościowe, badania psychologiczne, utrata prawa jazdy, badanie po alkoholu, badanie po punktach, badania taxi, psychotesty taxi, kompleksowe badania kierowców, kwalifikacja kierowca, badania na broń, badania na pracownika ochrony, badania operator, psychotesty operator, badania dla instruktora, badania dla egzaminatora, psychotesty pojazd uprzywilejowany, badania psychotechniczne kierowcy, kierowca zawodowy psycholog, ciemnia kierowcy, widzenie zmierzchowe, wrażliwość na olśnienie, jak przejść badanie psychologiczne, kierowca zawodowy badania, psychotesty plus lekarz, badania lekarskie kierowcy, lekarz kierowca zawodowyZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Aneta2019

Psychotesty, badania kierowców, badania psychotechniczne, ochrona Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Sprzątanie   Następna usługa: LEASING SAMOCHODÓW, MASZYN I URZĄDZEŃ