Naprawa LIczarek Banknotów Warszawa Śródmieście

Naprawa LIczarek Banknotów Warszawa Śródmieście nr 470077

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Użytkownik
Centrum-Serwisowe ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Damian
Warszawskie Centrum Serwisowe
Wyślij e-mail
Al. Jerozolimskie 85
02-001 Warszawa

tel: 518170400
tel: 512548792
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

SERWIS/NAPRAWA SPRZĘTU BANKOWEGO

Serwis liczarek banknotów i bilonu

Liczarki banknotów i bilonu to niezwykle ważne urządzenia biurowe, które odpowiadają za prawidłowe, szybkie i bezstresowe rozliczanie przychodów w firmie. Niestety, ze względu na intensywną eksploatację, liczarki, bilownice, rolomaty, czy testery banknotów narażone są na awarie oraz uszkodzenia.

Nasze warszawskie centrum serwisowe oferuje kompleksową naprawę oraz serwis liczarek banknotów i bilonu wszystkich marek. Wykwalifikowani fachowcy, nowoczesne narzędzia serwisowe oraz nasze wieloletnie doświadczenie na rynku sprawiają, że jesteśmy w stanie zaoferować Ci najwyższą jakość oferowanych usług.

Czas to pieniądz, nie zwlekaj – wezwij serwis liczarek banknotów i bilonu

Zgłoś zaistniałą awarię biurowych urządzeń liczących, a jeszcze tego samego dnia przyjedziemy i za darmo zabierzemy urządzenie do naprawy. Nasi fachowcy sporządzą darmową ekspertyzę oraz wycenę naprawy, a po jej akceptacji natychmiast zabiorą się do pracy. Po czynnościach serwisowych odeślemy naprawione urządzenie wprost pod drzwi Twojej firmy.

 

Jakie liczarki banknotów i bilonu naprawiamy?

Serwisujemy każdy rodzaj liczarek. Nasi pracownicy bez problemu naprawią liczarki firm:

Laurel, Magner, Laura, DeLaRue, Connex, Glory, Dors, Scan Coin, Pelican, Reis,

Multicash, MTS, Tepro, Vama, Felins i wiele innych.

 

Z Warsaw Service nie musisz martwić się o jakość usług serwisowych. Zajmujemy się kompleksowymi przeglądami, konserwacją, serwisem oraz usuwaniem bieżących awarii liczarek banknotów i bilonu. Wśród najpopularniejszych czynności serwisowych wykonywanych przez naszych pracowników zaliczamy: naprawę układu pobierania bilonu i banknotów, naprawę lub wymianę układu napędowego, czujników, układów sterujących oraz zasilaczy.

 

Obawiasz się o przestój w pracy urządzeń liczących? Postaw na przeglądy i konserwację liczarek

Poza naprawą i usuwaniem awarii, naszym klientom oferujemy również opiekę serwisową nad urządzeniami. W ramach czynności konserwujących liczarek banknotów i bilonu wymieniamy czyszczenie: elementów zewnętrznych, mechanizmów liczarek, wnętrza urządzenia, czujników, mechanizmu napędowego, czy smarowanie elementów roboczych.

GWARANCJA NA KAŻDĄ NAPRAWĘ.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Centrum-Serwisowe
Naprawa LIczarek Banknotów Warszawa Śródmieście - galeria
Naprawa LIczarek Banknotów Warszawa Śródmieście Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 8)
Poprzednia usługa: ML Przeprowadzki   Następna usługa: Serwis Sprzętu Bankowego. Liczarki - Sortery Banknotów Warszawa. Dojazd