Projektowanie i budowa maszyn oraz linii produkcyjnych

Projektowanie i budowa maszyn oraz linii produkcyjnych nr 470208

Lokalizacja: Mysłowice (woj. śląskie)

INFORMACJE
Kontakt
Leszek Gularek
IMI-Polska Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
ul. Laryska 21
41-404 Mysłowice

tel: 123073336
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 7-15
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Firma inżynieryjno-produkcyjna specjalizuje się  w budowie kompleksowych inwestycji w systemie pod klucz w zakresie linii produkcyjnych oraz maszyn i urządzeń przemysłowych. Obsługujemy branże takie jak przemysł samochodowy, spożywczy, farmaceutyczny, kosmetyczny, lotniczy czy kolejowy. Oprócz linii produkcyjnych wykonujemy także oprzyrządowanie produkcyjne i wszystko co związane z linią np. podesty serwisowe i inne konstrukcje stalowe. Posiadamy bogate zaplecze techniczne, które umożliwia nam wsparcie klientów w zakresie serwisu i utrzymania ruchu. Nasze biuro inżynierskie to zespół ponad 50 inżynierów mechaników, automatyków i programistów, którzy realizują najbardziej wymagające projekty. Zajmujemy się także ich outsourcingiem do projektów dla naszych klientów. Dla istniejących maszyn, urządzeń oraz linii przygotowujemy dokumentacje, ocenę ryzyka i modyfikacje potrzebne do uzyskania świadectw kwalifikacji WE. (oznakowanie CE). Posiadamy nowoczesne oprogramowanie inżynierskie CAD, CAE, CAM, które pozwala nam realizować takie zagadnienia jak: tworzenie wirtualnych prototypów maszyn i urządzeń, programowanie maszyn CNC,  tworzenie symulacji produkcji, przeprowadzanie analiz wytrzymałościowych, zmęczeniowych, statycznych dynamicznych, przepływów itp.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU leszekgularek
Projektowanie i budowa maszyn oraz linii produkcyjnych - galeria
Projektowanie i budowa maszyn oraz linii produkcyjnych Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Usluga Sprzatania i Czyszczenia Wroclaw   Następna usługa: Market techniczno budowlany Zaplecza