Brak zdjęcia

Prywatny Ośrodek Terapii Leczenia Uzależnień Tratwa nr 470814

Lokalizacja: Wisła (woj. śląskie)

INFORMACJE
Kontakt
- -
Prywatny Ośrodek Terapii Leczenia Uzależnień Tratwa
Wyślij e-mail
43-460 Wisła
tel: +48666030505
tel: -
fax: -
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Nie mogąc poradzić sobie ze swoim problemem z nałogiem, warto zwrócić się do profesjonalistów, którzy pomogą zrozumieć sytuację w której się znaleźliśmy i wdrożą odpowiedni program walki z uzależnieniem. Pomoc taką można uzyskać odwiedzając Prywatny Ośrodek Terapii Leczenia Uzależnień Tratwa, gdzie leczenie uzależnień różnego typu przebiega w pięknej scenerii beskidzkich gór, a przyjacielsko nastawiony personel troszczy się pacjentów. Leczenie uzależnień od narkotyków i dopalaczy przebiega podczas sesji indywidualnych i grupowych, a terapeuci starają się nie tylko rozwiązać problem uzależnienia, ale również poznać podopiecznych i zaprzyjaźnić się z nimi.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU tratwaw

Prywatny Ośrodek Terapii Leczenia Uzależnień Tratwa Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Ośrodek wczasowo - rehabilitacyjny Bursztyn   Następna usługa: Turck Automatyka Przemysłowa