Transkrypcje

Transkrypcje nr 470839

Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki (woj. łódzkie)

INFORMACJE
Kontakt
Spisze To
SpiszeTo
Wyślij e-mail
Aleja Wyzwolenia 18/1
95-070 Aleksandrów Łódzki

tel: 604 361 653
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

SpiszeTo.pl to profesjonalne transkrypcje Aleksandrów Łódzki z formatu audio na tekstowy. Warte zaznaczenia jest to, że transkrypcje SpiszeTo są w stu procentach dokonane przez człowieka, bez użycia programów automatyzujących, co przekłada się na bardzo wysoką jakość i brak błędów różnego typu. SpiszeTo działa na rynku już wiele lat i autorskie metody pracy oznaczają wysoką jakość w stosunkowo niskiej cenie. Materiały audio do transkrypcji można przesłać internetowo (na wiele sposobów) albo też dostarczyć osobiście.

Dla SpiszeTo nie istnieją ograniczenia, jeżeli chodzi o typ dokonywanych transkrypcji, możliwa jest między innymi transkrypcja e-protokołów oraz posiedzeń administracyjnych i spraw sądowych, możliwa jest transkrypcja konferencji, wykładów, ale także rozmów będących dowodami w rozwodowych sprawach sądowych. SpiszeTo gwarantuje szybką wycenę oraz odesłanie przepisanych materiałów na e-mail. Choć siedziba SpiszeTo mieści się w Aleksandrowie Łódzkim to usługi transkrypcji wykonywane są także dla mieszkańców Łodzi oraz z miast ościennych, a online z całej Polski.

Transkrypcje SpiszeTo
Aleja Wyzwolenia 18/1
95-070 Aleksandrów Łódzki
woj. łódzkie
Tel: Wyślij e-mail
https://www.spiszeto.plZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU SpiszeTo
Transkrypcje - galeria
Transkrypcje Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Hodowla Nowofundland - szczeniaki - Hodowla Pola Elizejskie UCI   Następna usługa: Myjnia samochodowa