Biuro Rzeczoznawcze Pachucki

Biuro Rzeczoznawcze Pachucki nr 471032

Lokalizacja: Straszyn, Gdańsk, Olsztyn (woj. pomorskie)

INFORMACJE
Kontakt
Michał Pachucki
Biuro Rzeczoznawcze Pachucki
Wyślij e-mail
Liliowa 24
83-010 Straszyn

tel: 515568338
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:00-17:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Biuro rzeczoznawcze jest zespołem ekspertów z długoletnim doświadczeniem. Współpracujemy z biegłymi sądowymi i skarbowymi w zakresie techniki samochodowej, wyceny i opiniowania pojazdów, jachtów, maszyn i urządzeń oraz innych środków technicznych (meble, RTV, AGD, ...).

 

Moje biuro zajmuje się ekspertyzami na potrzeby rynku motoryzacyjnego i maszynowego. Nasza oferta skierowana jest do podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych. Posiadamy wiedzę i nowoczesne narzędzia umożliwiające wykonanie ekspertyz na najwyższym poziomie.

 

 

USŁUGI RZECZOZNAWCZE

- wycena maszyn, urządzeń i środków technicznych wszelkich branż i typów - wycena środków trwałych i nietrwałych przedsiębiorstw - ustalenie wartości rynkowej pojazdów (pod kątem zakładów ubezpieczeń, likwidacji szkód, urzędów celnych, sprzedaży itd) - wycena pojazdów specjalistycznych, sprzętu budowlanego, drogowego, suwnic itp. - kalkulacje kosztów naprawy pojazdów - pomoc w zakupie samochodu (osobowe i ciężarowe) - analiza i rekonstrukcja zdarzeń drogowych (wypadki, kolizje) - poradnictwo techniczne - opiniowanie pojazdów zabytkowych (samochody i motory) - weryfikacje stanu obiektów podwodnych (posiadam uprawnienia nurkowe KDP/CMAS) - sporządzanie ocen i opinii na temat stanu technicznego pojazdu, przyczyny awarii, jakości naprawy pojazdu.

#samochody, #samochodyzabytkowe, #rzeczoznawcazabytków, #gdańsk, #olsztyn, #rzeczoznawcamaszyn, #rzeczoznawcasamochodowy, #rzeczoznawcajachtowy, #rzeczoznawcasamochodowzabytkowych, #wycenamaszynZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU rzeczoznawcapachucki
Biuro Rzeczoznawcze Pachucki - galeria
Biuro Rzeczoznawcze Pachucki Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 3,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Pranie dywanów   Następna usługa: NaMedycyne Shop - literatura medyczna, odzież i obuwie medyczne