Przychodnia lekarska POZ, NFZ i prywatnie

Przychodnia lekarska POZ, NFZ i prywatnie nr 471200

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Janusz Tencer
Centrum Medyczne MediCenter sp. zo.o.
Wyślij e-mail
Wołoska, 88
02-507 Warszawa

tel: 226468608
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:00-20:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Indywidualne podejście do każdego pacjenta, zrozumienie jego potrzeb i wyjście im naprzeciw to zasada, którą respektuje przychodnia lekarska Medicenter.

Ideą stworzenia MediCenter było przeniesienie na warszawski grunt najlepszych szwedzkich standardów medycznych umieszczonych w polskich realiach. W działaniach tych opieraliśmy się na 30 letnim doświadczeniu pracy jako ordynator Szpitala Uniwersyteckiego w Szwecji, założyciela i prezesa Medicenter, doc dr hab Janusza Tencer.

Misją naszej przychodni lekarskiej jest kompleksowe świadczenie usług medycznych w oparciu o wysokie kwalifikacje i doświadczenie personelu, sprzęt najwyższej jakości oraz organizację pracy zapewniającą pacjentom szybki dostęp do lekarzy.

W ten sposób, Przychodnia lekarska Centrum Medyczne MediCenter zapewnia opiekę medyczną mieszkańcom Warszawy od 2001 roku.

Dbając o dobro pacjenta, w przychodni lekarskiej MediCenter na warszawskim Mokotowie, w  poradni lekarzy rodzinnych przyjmuje czworo pełnoetatowych lekarzy POZ. Przychodnia POZ zapewnia kompleksową opiekę mieszkańcom Mokotowa a także i innych sąsiadujących dzielnic Warszawy. Dojazd na ulicę Wołoską 88 środkami komunikacji miejskiej jest bardzo wygodny i obejmuje zarówno metro, tramwaj i autobus.

Lekarze specjaliści przyjmują w 14 specjalizacjach w ramach kontraktów z NFZ a w ramach wizyt odpłatnych swoje usługi oferują wybitni specjaliści w 21 specjalizacjach takich jak  Wyślij e-mail Wyślij e-mail Wyślij e-mail Wyślij e-mail Wyślij e-mailWyślij e-mailWyślij e-mailWyślij e-mailWyślij e-mailWyślij e-mailWyślij e-mailWyślij e-mail , pulmonologia,  Wyślij e-mail Wyślij e-mailWyślij e-mail ,  i  Wyślij e-mail .

Wyślij e-mail , pod kierownictwem  Wyślij e-mail  przyjmują najwybitniejsi warszawscy specjaliści USG pracując na najnowocześniejszej aparaturze diagnostycznej i przy pomocy nowoczesnych technik ultrasonograficznych takich jak elastografia.

Propagujemy szeroko pojętą profilaktykę zdrowotną, zgodnie z zasadą, że lepiej zapobiegać, niż leczyć.  

W zakresie  Wyślij e-mail  obsługujemy zarówno firmy jak i osoby indywidualne. Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi Allianz, Inter, PZU Zdrowie, TU Zdrowie i innymi

W przychodni przy ul Wołoskiej 88 mieści się 17  gabinetów lekarskich. W gabinecie zabiegowym wykonujemy pełen zakres badań laboratoryjnych, EKG. Dostępne są szczepionki.

W Centrum Medycznym MediCenter zadowolenie pacjenta jest naszym sukcesem

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Medicenter
gabinet okulisty w Medicenter - Przychodnia lekarska POZ, NFZ i prywatnie
Przychodnia lekarska POZ, NFZ i prywatnie Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: Pogotowie kanalizacyjne wrocław, :czyszczenia kanalizacji, pionów kanal   Następna usługa: Kamerzysta, wideofilmowanie i fotografia weselna