favore.pl
Przychodnia lekarska POZ, NFZ i prywatnie

Przychodnia lekarska POZ, NFZ i prywatnie nr 471200

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Janusz Tencer
Centrum Medyczne MediCenter sp. zo.o.
Wyślij e-mail
Wołoska, 88
02-507 Warszawa

tel: 226468608226468608
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Godziny
pn-pt: 08:00-20:00
OPIS USŁUGI

Indywidualne podejście do każdego pacjenta, zrozumienie jego potrzeb i wyjście im naprzeciw to zasada, którą respektuje przychodnia lekarska Medicenter.

Ideą stworzenia MediCenter było przeniesienie na warszawski grunt najlepszych szwedzkich standardów medycznych umieszczonych w polskich realiach. W działaniach tych opieraliśmy się na 30 letnim doświadczeniu pracy jako ordynator Szpitala Uniwersyteckiego w Szwecji, założyciela i prezesa Medicenter, doc dr hab Janusza Tencer.

Misją naszej przychodni lekarskiej jest kompleksowe świadczenie usług medycznych w oparciu o wysokie kwalifikacje i doświadczenie personelu, sprzęt najwyższej jakości oraz organizację pracy zapewniającą pacjentom szybki dostęp do lekarzy.

W ten sposób, Przychodnia lekarska Centrum Medyczne MediCenter zapewnia opiekę medyczną mieszkańcom Warszawy od 2001 roku.

Dbając o dobro pacjenta, w przychodni lekarskiej MediCenter na warszawskim Mokotowie, w  poradni lekarzy rodzinnych przyjmuje czworo pełnoetatowych lekarzy POZ. Przychodnia POZ zapewnia kompleksową opiekę mieszkańcom Mokotowa a także i innych sąsiadujących dzielnic Warszawy. Dojazd na ulicę Wołoską 88 środkami komunikacji miejskiej jest bardzo wygodny i obejmuje zarówno metro, tramwaj i autobus.

Lekarze specjaliści przyjmują w 14 specjalizacjach w ramach kontraktów z NFZ a w ramach wizyt odpłatnych swoje usługi oferują wybitni specjaliści w 21 specjalizacjach takich jak  Wyślij e-mail Wyślij e-mail Wyślij e-mail Wyślij e-mail Wyślij e-mailWyślij e-mailWyślij e-mailWyślij e-mailWyślij e-mailWyślij e-mailWyślij e-mailWyślij e-mail , pulmonologia,  Wyślij e-mail Wyślij e-mailWyślij e-mail ,  i  Wyślij e-mail .

Wyślij e-mail , pod kierownictwem  Wyślij e-mail  przyjmują najwybitniejsi warszawscy specjaliści USG pracując na najnowocześniejszej aparaturze diagnostycznej i przy pomocy nowoczesnych technik ultrasonograficznych takich jak elastografia.

Propagujemy szeroko pojętą profilaktykę zdrowotną, zgodnie z zasadą, że lepiej zapobiegać, niż leczyć.  

W zakresie  Wyślij e-mail  obsługujemy zarówno firmy jak i osoby indywidualne. Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi Allianz, Inter, PZU Zdrowie, TU Zdrowie i innymi

W przychodni przy ul Wołoskiej 88 mieści się 17  gabinetów lekarskich. W gabinecie zabiegowym wykonujemy pełen zakres badań laboratoryjnych, EKG. Dostępne są szczepionki.

W Centrum Medycznym MediCenter zadowolenie pacjenta jest naszym sukcesem

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Kontakt
Janusz Tencer
Centrum Medyczne MediCenter sp. zo.o.
Wyślij e-mail
Wołoska, 88
02-507 Warszawa

tel: 226468608226468608
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Godziny
pn-pt: 08:00-20:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Medicenter
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
gabinet okulisty w Medicenter - Przychodnia lekarska POZ, NFZ i prywatnie
Przychodnia lekarska POZ, NFZ i prywatnie Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: Pogotowie kanalizacyjne wrocław, :czyszczenia kanalizacji, pionów kanal   Następna usługa: Kamerzysta, wideofilmowanie i fotografia weselna