Fotorealistyczne wizualizacje 3D: produktów, architektury, animacje 3D

Fotorealistyczne wizualizacje 3D: produktów, architektury, animacje 3D nr 471271

Lokalizacja: Rzeszów (woj. podkarpackie)

INFORMACJE
Kontakt
Cgproducts
Wyślij e-mail
Króla Kazimierza
35-061 Rzeszów

tel: 792925187
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

 

Krótko o nas:

CgProducts to specjaliści w realizacjach multimedialnych – grafice 3D, animacji i montażu wideo. Przez lata opracowaliśmy własne unikalne rozwiązania, dzięki którym osiągnęliśmy wysoką jakość realizacji.

Przykładamy wagę aby docelowy produkt dla naszego klienta, był fotorealistyczny, efektowny i atrakcyjny. To przekłada się na jego sprzedaż!

co możemy Ci zaoferować ?

wizualizacje 3D

Fotorealistyczne wizualizacje wnętrz czy budynków to świetne narzędzie marketingowe, z pomocą którego pokażesz klientowi jego przyszłą kawalerkę, kuchnie, salon. Współpracujemy z deweloperami, biurami architektonicznymi, projektowymi, budowlanymi. Wykonujemy również proste wizualizacje dla indywidualnych klientów.

 

wizualizacje produktowe

 

Zajmujemy się przygotowywaniem profesjonalnych wizualizacji produktowych w 3D, opakowań, obiektów, maszyn oraz konstrukcji na potrzeby Twoich prezentacji zarówno do katalogów jak i zastosowań webowych.

 

animacje 3D

 

Przenieś koncepcje do wirtualnego świata, nadaj ruch, wprowadź trzeci wymiar, pokaż produkt w innej perspektywie, schemat pracy złożonych obiektów ich przekroje, funkcje oraz zasady działania. Za pomocą animacji 3D można przenieść wstępne koncepcje w wirtualny świat i wprawić je w ruch.

wizualizacje medyczne

 

Wykonujemy profesjonalne wizualizacje 3D dla branży medycznej, służby zdrowia, farmacji i nauki. Złożone procesy biochemiczne dzięki wizualizacji, animacji czy ilustracjom 3D można przedstawić w sposób obrazowy, przez co stają się bardziej zrozumiałe dla odbiorcy. 

Projektujemy i dostarczamy wysokiej jakości ilustracje 3D oraz animacje 3D złożonych procesów biochemicznych dla naszych klientów.

filmy reklamowe

 

Kompleksowo tworzymy spoty reklamowe które pozwalają przyciągnąć uwagę i dotrzeć do najbardziej wymagającego klienta.

Zajmujemy się przygotowywaniem krótkich animacji i filmów reklamowych pod Social Media – Facebook, Instagram, YouTube, oraz na potrzeby internetu jak i telewizji.

 

modelowanie 3D

 

Owoc, wnętrze, samochód? Nietypowe zestawienie, ale łączy je to, że potrafimy je wszystkie wymodelować w 3D. Modelujemy organiczne, architektoniczne rzeczy, a także elementy mechaniczne wymagające najwyższej precyzji i dbałości o prawidłową siatkę.

 

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Pro-fx_pl
Wizualizacje architektoniczne - Fotorealistyczne wizualizacje 3D: produktów, architektury, animacje 3D
Fotorealistyczne wizualizacje 3D: produktów, architektury, animacje 3D Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 3)
Poprzednia usługa: Financing_ services_first   Następna usługa: Studio Dewi - oryginalny masaż Tantra