Radca prawny limanowa, prawnik limanowa, kancelaria radcy prawnego

Radca prawny limanowa, prawnik limanowa, kancelaria radcy prawnego nr 471510

Lokalizacja: Limanowa (woj. małopolskie)

INFORMACJE
Kontakt
Grzegorz Biernat
Grzegorz Biernat Kancelaria Radcy Prawnego
Wyślij e-mail
Józefa Marka 9/7
34-600 Limanowa

tel: 504275702
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:00-18:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorza Biernata zapewnia usługi prawne, w tym pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, prawa rodzinnego, zamówień publicznych oraz innych. Kancelaria reprezentuje swoich klientów w sprawach, m.in. dotyczących podziału majątku, przekazania spadku. O pomoc prawną mogą się strać również przedsiębiorcy z terenu województwa małopolskiego. Usługi pomocy prawnej świadczone są w siedzibie kancelarii, ale także w domu klienta, w siedzibie firmy czy w wcześniej ustalonym miejscu lub telefonicznie i drogą mailową. Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorza Biernata objęta jest obowiązkowym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej. Cały proces współpracy z kancelarią przebiega zgodnie z Kodeksem Etyki Radcy Prawnego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU radcabiernat
Radca prawny limanowa, prawnik limanowa, kancelaria radcy prawnego - galeria
Radca prawny limanowa, prawnik limanowa, kancelaria radcy prawnego Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 5 na 5 (liczba ocen: 3)
Poprzednia usługa: Transport osób, bus do Niemiec, przewóz osób i paczek do Niemiec   Następna usługa: Konstrukcje stalowe, garaże blaszane, bramy garażowe, kojce dla psów