Leasing samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autokarów

Leasing samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autokarów nr 471710

Lokalizacja: Tarnów, Kraków, Wrocław, Katowice, Łódź (woj. małopolskie)

INFORMACJE
Użytkownik
GoodLeasing ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Katarzyna
GoodLeasing
Wyślij e-mail
Świętej Faustyny 6/16
33-100 Tarnów

tel: 889207558
www.goodleasing.pl
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 09:00-20:00
sb: 10:00-14:00
nd: 10:00-14:00
www.goodleasing.pl
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Uzyskaj fachową pomoc doświadczonych doradców, dzięki którym małe, średnie i duże firmy już osiągnęły swój Sukces.

NIE SPRZEDAJEMY - to nasza główna zaleta. Współpracujemy z najważniejszymi bankami i instytucjami leasingowymi oraz finansowymi w Polsce. Wybieramy oferty tych firm, które dają nam pewność jakości obsługi, pozwalającą oszczędzać czas i pieniądze naszych Klientów.  Jesteśmy firmą niezależną, pracujemy w imieniu i na rzecz naszych Klientów. Tak było od zawsze i tak zostanie. 

Znamy się na tym, co robimy i robimy to dobrze i skutecznie. Skąd o tym wiemy? Przede wszystkim z referencji naszych Klientów. Traktujemy naszą działalność poważnie i trzymamy się naszych zasad. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie Wyślij e-mail oraz facebooku  Wyślij e-mail .

Inwestowanie w nowe samochody, maszyny, sprzęt specjalistyczny i innowacyjne technologie to nieodłączna część rozwoju w każdym biznesie. Warunki każdej umowy ustalamy indywidualnie, dlatego masz pewność, że wspólnie uda nam się wybrać najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę finansowania.

Skontaktuj się z nami i sprawdź rzeczywistą cenę leasingu!

i robimy to dobrze oraz skutecznie. Skąd o tym wiemy? Przede wszystkim z referencji naszych Klientów. Traktujemy naszą działalność poważnie i trzymamy się naszych zasad.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU GoodLeasing
Leasing Samochodów Osobowych - Leasing samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autokarów
Leasing samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autokarów Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 3)
Poprzednia usługa: Sprint Zakład Poligraficzny i Drukarnia Cyfrowa   Następna usługa: WADO - producent ogrodzeń gabionowych