Kurs CPC Kalisz 6, 7, 8 luty 2020 r. Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego

Kurs CPC Kalisz 6, 7, 8 luty 2020 r. Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego nr 471817

Lokalizacja: Kalisz (woj. wielkopolskie)

INFORMACJE
Użytkownik
koalkurs ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Koal Koal
Koal
Wyślij e-mail
20-701 Kalisz
tel: 536499499
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Kurs Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego - Kalisz marzec 2020r, Ckz.
Chcesz uzyskać licencję transportową czy też spedycyjną na terenie całej Unii Europejskiej?
Zapraszamy na szkolenie do Kalisza: Kurs Certyfikat Kompetencji Zawodowych Ckz (przewoźnika drogowego rzeczy oraz spedycja).
Firma Koal serdecznie zaprasza do Kalisza na weekendowy kurs w Kaliszu w dniach 6,7,8 marzec 2020 roku (3 dni).
Celem kursu Ckz jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego, dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć  lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną, a przede wszystkim otrzymać licencję na transport rzeczy w kraju i za granica oraz licencję spedycyjną międzynarodową.
Certyfikat uzyskany w Polsce ważny jest w całej Unii Europejskiej. 
Kursanci firmy Koal otrzymują wszystkie niezbędne pomoce w postaci testów wielokrotnego wyboru z ok. 2500 pytaniami, również omawiamy wszystkie przykładowe zadania, z którymi zetkną się Państwo  na egzaminie oraz wiele innych, cennych pomocy…. 
W odróżnieniu od amatorskich ośrodków nasza firma od 12 lat opiekuje się każdym kursantem od początku szkolenia ,aż do uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu. 
Gwarantujemy 97% zdawalności za pierwszym podejściem.
Serdecznie zapraszamy na kurs Ckz certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego do Kalisza osoby, które nigdy nie miały do czynienia z transportem  - dla nas wystarczy by kursant czy też kursantka potrafiła mówić po polsku, umiała posługiwać się kalkulatorem i miała ukończone 18 lat, gdyż jest to warunek uzyskania certyfikatu kompetencji.
Nasi wykładowcy dołożą wszelkich starań by Państwo podeszli do egzaminu tylko raz i otrzymali wynik pozytywny z egzaminu.
Zajęcia prowadzić będzie Pani Violetta Jankowska (patrz opinie na stronie Koal).
 
Serdecznie zapraszamy KOAL.
Aktualne terminy i miasta gdzie uczymy na stronie firmy, pod adresem: koal.com.pl 
tel:  Wyślij e-mail
cena szkolenia: 1400 zł


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU koalkurs
Kurs CPC Kalisz 6, 7, 8 luty 2020 r. Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego - galeria
Kurs CPC Kalisz 6, 7, 8 luty 2020 r. Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: UKŁADANIE PŁYTEK   Następna usługa: TATIANA JASIŃSKA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA ESTI CLINIC pl.