FAKTORING mówimy TAK, gdy inni mówią nie!!!!!!!

FAKTORING mówimy TAK, gdy inni mówią nie!!!!!!! nr 4718

Lokalizacja: Częstochowa (woj. śląskie)

INFORMACJE
Kontakt
AOW Faktoring Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
ul. Traugutta 16B
42-200 Częstochowa

tel: 34 3720476
tel: 34 3682175
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
AOW Faktoring Sp. z o.o.

CZY FAKTORING JEST DLA MNIE?

Pomyśl tylko jak przyjemnie robiłoby się interesy gdyby wszyscy klienci płacili w dniu sprzedaży towaru/usługi zamiast po 30, 60, 90 lub więcej dniach. Można by się wtedy skupić na prowadzeniu podstawowej działalności, bez ograniczeń finansowych które często nie pozwalają nam na przeprowadzenie zyskownych transakcji. Faktoring w AOW może sprawić że prowadzenie biznesu stanie się przyjemnością, a jedynym ograniczeniem będzie kwestia zdobycia nowych klientów.

Faktoring oferowany przez AOW skierowany jest do mikro, małych i średnich firm znajdujących się w okresie wzrostu i posiadających jako odbiorców wypłacalne firmy, gwarantujące terminowe płatności za nabywane towary i usługi. W przeciwieństwie do innych firm faktoringowych nie wymagamy posiadania przez Klienta (Faktoranta) zdolności kredytowej, oraz innych zabezpieczeń. Dla nas liczy się przede wszystkim wiarygodność odbiorców, którzy płacą za wykupywane faktury i jest to decydujący czynnik naszej decyzji o zaoferowaniu usługi faktoringu.

Duża elastyczność w kształtowaniu umowy faktoringu, oraz sprowadzenie formalności do minimum pozwala na natychmiastowe korzystanie z pieniędzy zablokowanych w wystawionych fakturach.

Rodzaje faktoringu oferowane przez AOW:

- faktoring z regresem
- faktoring bez regresu
- faktoring eksportowy
- faktoring zamówieniowy

FAKTORING Z REGRESEM

Podstawowa oferta w ramach usług faktoringowych. AOW wypłaca 80% wartości brutto przedstawianych do wykupu faktur w ciągu 24 godzin od ich otrzymania, potrącając należną prowizję faktoringową. Pozostałe 20% zatrzymane jest na wypadek powstania jakichkolwiek potrąceń i wypłacane jest natychmiast po otrzymaniu zapłaty od Odbiorcy. Sprzedaż odbywa się na dotychczasowych zasadach. Faktura przekazana do faktoringu musi być opatrzona adnotacją informującą o cesji i przekierowaniu zapłaty na rachunek Faktora (AOW).

W przypadku jeżeli dłużnik nie ureguluje zapłaty za wykupione faktury, AOW w porozumieniu z Faktorantem (czyli Państwa firmą) może:

-wydłużyć okres finansowania faktur,
-przekształcić umowę faktoringową w umowę windykacji i dochodzić zapłaty w imieniu Faktoranta,
-zwrócić wykupione faktury do majątku Faktoranta, otrzymując w zamian wypłaconą pierwszą płatność.

FAKTORING BEZ REGRESU

Poza finansowaniem, usługa ta zawiera dodatkowo funkcję zabezpieczenia przez niewypłacalnością dłużnika, za którą pobierana jest dodatkowa prowizja.

W odróżnieniu od faktoringu z regresem AOW wypłaca do 100% wartości brutto przedstawianych do wykupu faktur, pomniejszonej o należną prowizję faktoringową. W przypadku jeżeli dłużnik nie ureguluje zapłaty za wykupione faktury, AOW będzie dochodzić zapłaty na własny rachunek. Tak więc Faktor (AOW) przejmuje pełne ryzyko niewypłacalności dłużnika bez prawa regresu, z wyłączeniem jedynie wystąpienia reklamacji bądź zwrotów towaru.

FAKTORING EKSPORTOWY

Jeżeli posiadacie Państwo kontrahentów zagranicznych AOW na podstawie dokumentu odprawy celnej i listu przewozowego finansuje do 70% wartości dostawy pomniejszonej o należną prowizję faktoringową. Po otrzymaniu zapłaty AOW przekaże pozostałe 30% wartości dostawy. Faktoring eksportowy może być zarówno z regresem jak i bez regresu.

FAKTORING ZAMÓWIENIOWY


Faktoring Zamówieniowy czyli finansowanie zamówienia. Jak często zachodzi sytuacja kiedy wpływa jakieś ciekawe zamówienie ale nie można go realizować z braku wystarczających środków obrotowych? Wartość zamówienia po prostu przekracza nasze możliwości finansowe. Rozwiązaniem jest Faktoring Zamówieniowy.

AOW po przedstawieniu zamówienia finansuje w fazie wstępnej do 50% jego wartości. Fundusze te można przeznaczyć na zakup niezbędnych towarów/materiałów oraz pokrycia innych kosztów związanych z jego realizacją. Po powstaniu właściwej faktury AOW uzupełnia wypłatę do 80% wartości faktury. Od tego momentu Faktoring Zamówieniowy funkcjonuje już jak faktoring właściwy.
Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
FAKTORING mówimy TAK, gdy inni mówią nie!!!!!!! - galeria
FAKTORING mówimy TAK, gdy inni mówią nie!!!!!!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 12)
Poprzednia usługa: Paintball oraz przyjemne strzelanie dla Ciebie   Następna usługa: KANCELARIA RADCY PRAWNEGO Bocionek KATOWICE