favore.pl
Dezynfekcja po zalaniu fekaliami Katowice, osuszanie mieszkań z wody

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami Katowice, osuszanie mieszkań z wody nr 472180

Lokalizacja: Katowice (woj. śląskie)Więcej: Sprzątanie po zalaniu w Katowicach - Kastelnik 7/24

INFORMACJE
Cena
Rabat 10% tylko dla klientów z Favore.pl
Użytkownik
instytutosuszania ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Dorota
InstytutOsuszania.pl
Wyślij e-mail
Mickiewicza 29
40-085 Katowice

tel: 735960510735960510
Odbieram telefony po godz. 18:00
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat (otrzymasz rabat 10%)
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
Pracujemy cały roku, przez 7 dni w tygodniu.
rozwiń
OPIS USŁUGI

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami Katowice. Sprzątanie po wybiciu kanalizacji w piwnicy, domu! 

 
Innowacyjne podejście do pracy przy usuwaniu skutków zalania to domena Instytutu Osuszania działającego na terenie województwa śląskiego. Dezynfekcja po zalaniu fekaliami w Katowicach  świadczona jest już od 10 lat z zachowaniem wszelkich standardów i norm panujących w branży. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji to jedna z usług, która wymaga od profesjonalnej ekipy sprzątającej nie tylko odpowiedniego doświadczenia, ale i stosownego wyposażenia sprzętowego. Bezpłatna wycena, czy całodobowa infolinia interwencyjna to ukłon w stronę poszkodowanych w czasie zalania. Dzięki temu można skontaktować się z nami o każdej porze dnia i nocy i w szybkim czasie otrzymać wycenę. 
 

Profesjonalne sprzątanie mieszania po zalaniu w Katowicach na Śląsku 

 
Profesjonalne sprzątanie po zalaniu w Katowicach to zdecydowanie zadanie dla profesjonalnego podmiotu świadczącego usługi sprzątające. Po wystąpieniu przykrego zdarzenia związanego z różnego rodzaju awariami wodnymi niezbędne jest sprzątanie pomieszczenia po zalaniu w Katowicach. Zaraz po otrzymaniu zgłoszenia dotyczącego zalania od razu przechodzimy do ustalenia przebiegu całego zabiegu. Dezynfekcja po zalaniu musi być wykonywana z użyciem najnowocześniejszego sprzętu. Należy do niego przemysłowy generator ozonu o mocy od 40 g./h do 240 g./h oraz urządzenie do fumigacji suchą mgłą. Ważne podczas pracy jest zachowanie poprawnej kolejności działań: 
 
● wypompowywanie wody z zalanej piwnicy;
● wybranie szlamu i wysprzątanie posadzki;
● osuszanie po zalaniu zawilgoconych ścian;
● dezynfekcja pomieszczenia za pomocą np. ozonu.
 

Zamgławianie pomieszczenia po zalaniu wodą, fekaliami 

 
Zamgławianie pomieszczenia po zalaniu to usługa świadczona przez profesjonalne firmy sprzątające po zalaniu na terenie Śląskiego i innych rejonów Polski. Zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru jest stosowaną przez nas skuteczną formą odkażania po zalaniu. Emitowana mgła przez specjalistyczny fumigator dochodzi wszędzie tam, gdzie istnieją niebezpieczne dla zdrowia mikroorganizmy. Nawet z niewidocznych dla nas zakamarków znikają groźne związki chemiczne, które pojawiły się po wybiciu szamba. Zamgławianie po zalaniu jest metodą ekologiczną, co oznacza, iże nie wytwarza odpadów wtórnych przy dezynfekcji. Istotną kwestią jest to, że po odkażaniu nadtlenkiem wodoru w szybkim czasie możemy wrócić na miejsce, gdzie doszło do rozlania fekaliów.
 

Ozonowanie zalanego domu i piwnicy - skuteczna pomoc 7/24

 
Czy ozonowanie po zalaniu jest skuteczne? Na początku warto wyjaśnić, czym tak właściwie jest ozonowanie. Uważa się je za jedną z najskuteczniejszych form dezynfekcji, przeprowadzaną w związku ze stycznością z różnego rodzaju patogenami. Nie inaczej jest w przypadku usługi czyszczenie po zalaniu. Sprzątanie po wybiciu kanalizacji wykonywane jest z należytą dokładnością, ale i również z dużą uwagą na aspekty związane z bezpieczeństwem pracy. Dlatego ozonowanie skażonych pomieszczeń powinno być przeprowadzane przez wykwalifikowane osoby. Pracownicy Instytutu Osuszania do tego zlecenia używają przemysłowe generatory ozonu o mocy nawet 240 g./h., co daje niezwykłą wydajność. Z zalet odkażania ozonem należy wyodrębnić, to iż jest on kompletnie nietoksyczny dla naszego środowiska. Jedyne, o czym należy pamiętać, to odczekanie stosownej ilości czasu po jego wykonaniu. 60 minut dezynfekcji to 60 minut bez korzystania z tego pomieszczenia.
 

Czy odkażanie po fekaliach jest niezbędne?

 
Niestety, ale gdy mamy do czynienia z niebezpiecznymi dla naszego zdrowia mikroorganizmami konieczne jest odkażenie zalanego pomieszczenia. Wirusy, bakterie i grzyby, które znajdują się w skażonym pomieszczeniu, są dla nas bezpośrednim zagrożeniem. Dezynfekcja ozonem jest skutecznym sposobem nie tylko na pozbycie się drobnoustrojów, ale również doskonale odświeży powietrze.
 

Czy ozonowanie po zalaniu jest bezpieczne?

 
Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu to jeden z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych sposobów na dezynfekcję zalanych pomieszczeń. Po realizacji zabiegu ozonowania nie musimy długo czekać by znów móc korzystać z odkażanego pomieszczenia. Jedna godzina ozonowania wymaga jednej godziny niezbędnej do pełnego rozkładu ozonu. Na zakończenie wykonywany jest pomiar stężenia ozonu.
 

Instytut Osuszania Katowice, woj. śląskie - zaufaj profesjonalistom 
 

Dezynfekcja po zalaniu Katowice  powinna być wykonana jak najszybciej po wystąpieniu zdarzenia, jakim jest powódź, czy też wybicie kanalizacji. Usuwanie szkód po zalaniu szamba to zadanie dla nas. Oferujemy profesjonalną pomoc w usuwaniu skutków zalania już od 2013 roku. Telefony odbieramy całodobowo, 365 dni w roku. Niezbędne informacje na temat czyszczenia domu oraz bezpłatną wycenę otrzymasz w kilkanaście minut. Czyszczenie po zalaniu, wykonujemy, wyłącznie z użyciem skutecznych środków chemicznych i nowoczesnych form odkażania. Zadzwoń teraz!
 
Całodobowa Infolinia: tel.+48 735 960 510Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

RABATY
Rabat 10 %
Tylko dla klientów z Favore.plPowołaj się na Favore. pl, otrzymasz rabat!
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Ozonowanie zakaz wstępu - Dezynfekcja po zalaniu fekaliami Katowice, osuszanie mieszkań z wody
Dezynfekcja po zalaniu fekaliami Katowice, osuszanie mieszkań z wody Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Nauka Wymowy Justyna Leśniak   Następna usługa: Osuszanie technologiczne Katowice