Profesjonalne usługi porządkowe

Profesjonalne usługi porządkowe nr 472701

Lokalizacja: Poznań (woj. wielkopolskie)

INFORMACJE
Użytkownik
CZYSTEX-EWA ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Ewa
Czystex
Wyślij e-mail
Poznań
tel: 794520446
tel: 505672822
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

   Jesteśmy firmą Czystex, działamy od wielu lat na rynku i zajmujemy się utrzymaniem czystości.      

Oferta utrzymania czystości

Specjalizujemy się w kompleksowym utrzymaniu czystości w budynkach oraz terenach zewnętrznych. Jesteśmy gotowi podjąć się pełnienia usług w zakresie sprzątania obiektów komercyjnych, mieszkań, domów, osiedli mieszkaniowych, ambasad, sklepów, siłowni, szkół, itp. Chcemy, aby świadczone przez nas usługi spełniały w jak najlepszym stopniu oczekiwania naszych Klientów.

Dodatkowo

Świadczymy szereg usług dodatkowych, związanych z utrzymaniem czystości i nie tylko: mycie okien, mycie i doczyszczanie elewacji, kompleksowe sprzątanie poremontowe, pranie wykładzin dywanowych i tapicerki meblowej, czyszczenie i konserwacja (olejowanie) powierzchni drewnianych, doczyszczanie i impregnacja posadzek, ciśnieniowe mycie powierzchni (kostka brukowa, kamień, klinkier), odśnieżanie dachów, , zaopatrzenie biur w materiały higieniczne.

Prace związane z utrzymaniem czystości będą odbywały się zawsze w terminach oraz godzinach ustalonych z Klientem. Pracujemy w zależności od potrzeb - 7 dni w tygodniu, również w porach nocnych (z pominięciem dni ustawo wolnych od pracy).

Jakość i zadowolenie Klientów jest dla nas równie ważne, jak ich poczucie bezpieczeństwa. W związku z tym posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w pełnym zakresie prowadzonej działalności,

Każda z usług wyceniana jest indywidualnie w zależności od oczekiwań Klienta, specyfikacji i zakresu pracy, miejsca oraz przewidywanego czasu jej realizacji.

Zainteresowane osoby zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego , po nr telefonu: Wyślij e-mail lub Wyślij e-mail albo mailowego, pod adresem: Wyślij e-mail

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU CZYSTEX-EWA
Profesjonalne usługi porządkowe - galeria
Profesjonalne usługi porządkowe Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Produkcja filmów reklamowych - NeonCup   Następna usługa: Zimm Polska