Brak zdjęcia

Budowa Domów, Montaż stolarki zewnętrznej nr 472778

Lokalizacja: Gózd (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Sylwester Kęska
Nexbud
Wyślij e-mail
Gózd, ul. Radomska 14
26-634 Gózd

tel: 500-304-557
tel: 506155928
https://www.facebook.com/Nexbud-Sylwester-K%C4%99ska-1725053417714913
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
Preferowany kontakt telefoniczny w godzinach od 7.00 do 18.00,
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
O FIRMIE
Firma NEXBUD Sylwester Kęska, firma pokoleniowa rodzinna – działająca na rynku kilkanaście lat. Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych, sprzedaży i montażu stolarki budowlanej.
 
Działamy na terenie całej Polski a naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych jak i do firm. Więc jeżeli poszukujesz wykonawcy godnego zaufania to… być może już o nas słyszałeś. Jeżeli jednak nie, to zapraszamy do współpracy.
 
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.
 
OD PRAC ZIEMNYCH, OKNA AŻ PO DACH
 
Nasza firma specjalizuje się w budowach domów jednorodzinnych, jak i większych obiektów wielorodzinnych i gospodarczych. Zajmujemy się także mniejszymi inwestycjami jak np. budowami garaży itp. Oferujemy usługę budowy od podstaw, czyli od prac ziemnych i fundamentów, aż po stan surowy zamknięty.
 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, jesteśmy także w stanie zapewnić niezbędne materiały.
 
Działamy na terenie całej Polski a naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych jak i do firm.
 
DOŚWIADCZENIE I KULTURA
 
Największy nacisk kładziemy na jakość realizacji. Niebagatelne znaczenie ma dla nas fachowość punktualność, terminowość, gdyż wiemy jak ważne są to rzeczy – cenimy czas Klientów.
 
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUGI I OBSŁUGI
 
Niezwykle istotne jest dla nas to, aby zleceniodawca był zadowolony nie tylko z wykonanej usługi, ale także z obsługi i zaoferowanych warunków. Dlatego też sporządzamy umowy na papierze, a na nasze prace oferujemy gwarancję. Wychodzimy z założenia, że każdy budynek jest inny i staramy się to odzwierciedlić w naszym podejściu do Klienta – warunki zawsze uzgadniamy indywidualnie, także bezpłatnie ocenimy wartość zlecenia. A gdy Klient zagubi się w meandrach technologii i materiałów, z wielką chęcią doradzimy najkorzystniejsze rozwiązanie.
 
KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE MONTAŻU OKIEN, ROLET, MOSKITIER, DRZWI I BRAM GARAŻOWYCH.
 
Wybór okien i drzwi to jeden z kluczowych elementów w trakcie budowy. Nawet jeśli inwestor postanowił zlecić kompleksową budowę domu wyspecjalizowanej firmie, to i tak najprawdopodobniej wybór okien i drzwi pozostanie po jego stronie. Oferta na rynku jest ogromna i jeśli jeszcze uwzględnimy takie elementy jak rolety, moskitiery i brama garażowa, długość i złożoność kosztorysu może przekroczyć ten dotyczący samej budowy domu, a ostateczna cena nie pozostaje bez znaczenia na kompleksową wartość całej inwestycji. Dlatego też, przed przystąpieniem do zakupu okien, warto poszukać na rynku takiej firmy, jak np. Nexbud Sylwester Kęska, która zajmuje się budową domów i która dzięki długoletniej współpracy z producentami okien i drzwi wyspecjalizowała się w ich sprzedaży i montażu. Dzięki temu jest w stanie stworzyć wyjątkową ofertę na miarę potrzeb inwestora po bardzo konkurencyjnych cenach.
 
OKNA
 
Jeśli znamy już wszystkie parametry techniczne i użytkowe okien, jakie chcemy zakupić, to dopiero połowa sukcesu. Warto pamiętać, że jeśli zdecydujemy się o wyborze okien tarasowych w systemie otwierania HS (przesuwne, wygodne w użytkowaniu, jedyne z płaskim progiem), należy pamiętać, że nie wszystkie firmy na rynku mają je w swojej ofercie lub posiadają odpowiednio długie doświadczenie w ich produkcji (niektóre firmy włączyły je do swojej oferty dopiero w styczniu tego roku). Warto również wiedzieć, że okna HS mają ramy prostokątne, dlatego jeśli ktoś skłaniał się ku ramom okiennym (profilom) zaokrąglonym, to będzie musiał wybrać: czy okno tarasowe będzie lekko się różnić od pozostałych czy zrezygnować z zaokrąglonego profilu w ramach okiennych.
 
ROLETY
 
Stają się w Polsce coraz bardzie popularne. Ich zaletą, oprócz tych oczywistych jak ochrona przed nadmiarem słońca jest m.in. fakt, że szyby są zawsze czyste. Przy ich zamawianiu warto pamiętać o funkcji programowania automatycznego otwierania. Są osoby, które nie są przyzwyczajone do spania z zamkniętymi roletami (a dokładniej, do budzenie się rano w ciemności). Wmontowany zegar lub planer, umożliwiają programowanie automatycznego otwierania rolety, przynajmniej w sypialni, żeby wpuścić światło i pozwolić organizmowi na naturalny proces budzenia: Światło przez zamknięte oczy przekazuje do mózgu sygnał aby rozpocząć proces produkcji hormonu odpowiedzialnego za budzenie się organizmu. Oczywiście automatyka ta staje się również przydatna w momencie dłuższej nieobecności: Zaprogramowanie otwierania się i zamykania różnych grup rolet w ciągu dnia pomaga symulować obecność mieszkańców w domu.
 
Niestety nie wszyscy dystrybutorzy potrafią dobrać odpowiednie rolety do okien tarasowych o dużych gabarytach, albo proponują próżne rodzaje rolet do poszczególnych okien. Aby tego uniknąć, warto zwrócić się o ich montaż do profesjonalnej firmy, świadczącej kompleksowe usługi w tym zakresie, jak np. Nexbud Sylwester Kęska.
 
MOSKITIERY
 
Teoretycznie możemy je zrobić w każdej chwili i w dowolnej półce cenowej ale jest tylko jedno rozwiązanie, które pozwoli nam korzystać z moskitier, kiedy są nam potrzebne i cieszyć się pięknym widokiem przez okno, kiedy ich nie używamy: moskitiery rolowane. Są one montowane razem z roletami: pozostają schowane w puszcze rolety i są widoczne tylko w trakcie ich użytkowania. Wszystkie inne moskitiery widać w oknie zawsze, chyba że je zdemontujemy na zimę ale to rozwiązanie wiąże się z dodatkową pracą i miejscem potrzebnym na ich przechowanie.
 
Moskitery rolowane nie tylko chronią przed owadami ale również przed wpadaniem much czy babiego lata wiosną. Dodatkowo, osoby, które nie używają firanek, chętnie korzystają z moskitier w bardzo słoneczne dni, aby zredukować wrażenie odblasku słońca, które jest męczące dla oczu. Dlatego też, wbrew pozorom, używa je się prawie przez cały rok.
 
Na rynku tylko niektóre firmy dają możliwość montowania moskitier rolowanych i w rozmiarach pasujących do wszystkich okien. Takie firmy jak Nexbud pomogą je Państwu znaleźć. W tej chwili dostępne są na rynku tylko z siatką w kolorze ciemnym, w przeciwieństwie do innych rozwiązań, gdzie dostępne są również w innych kolorach, np. białym. Biała moskitiera w oknie sprawia jednak wrażenie mgiełki, podczas gdy ciemna jest zdecydowanie mniej widoczna.
 
DRZWI ZEWNĘTRZNE I BRAMA GARAŻOWA
 
Kiedy podejmujemy decyzje o oknach i roletach, to naturalne jest, dobranie drzwi zewnętrznych i bramy garażowej. Jest to ostatni moment kiedy możemy jeszcze zmienić wizję kolorystyczną, która będzie wpływać na charakter całego domu.
 
Jednak przy zakupie drzwi, zanim zaczniemy podejmować decyzje z punktu widzenia estetyki, warto jest najpierw sprawdzić, które drzwi z oferty spełniają wymagania przeciwwłamaniowe oraz posiadają certyfikaty i atesty. Należy pamiętać, że również wszystkie elementy, takie jak klamki czy wkładko-gałki, muszą spełniać takie wymagania. Wszystko po to aby zaoszczędzić czas i uniknąć rozczarowania w momencie, kiedy okaże się, że wybrane przez nas drzwi spełniają oczekiwania estetyczne, użytkowe i cenowe ale niestety nie są w stanie zapewnić nam podstawowego zabezpieczenia z punktu widzenia bezpieczeństwa.
 
W przypadku bramy garażowej tak naprawdę najistotniejszy jest mechanizm, bo to on decyduje o sprawnym funkcjonowaniu bramy. Dobrze jest dobrać ten sam mechanizm do bramy garażowej oraz do wjazdowej, tak aby z jednego pilota móc otworzyć obie bramy jednocześnie. Warto sprawdzić prędkość otwierania się, bo to w codziennym użytkowaniu przekłada się na codzienny czas oczekiwania na jej otwarcie przy wyjeździe i wjeździe. Dobrze, żeby już było wmontowane samozapalające się światełko przy uruchamianiu mechanizmu otwierania przy wjeździe. Jeśli ktoś ma dzieci lub zwierzęta domowe, warto uwzględnić fotokomórkę automatycznego zatrzymania bramy przy jej zamykania dla zapewnienia bezpieczeństwa.
 
PRODUKCJA NA MIARĘ
 
Teoretycznie w tej chwili wszystkie elementy, o których mowa, produkowane są na miarę ale istnieją pewne standardy, o których lepiej wiedzieć wcześniej i uwzględnić je już w momencie projektowania. Standardowa wysokość bramy garażowej to maksymalnie 250 cm. Oznacza to, że większa brama jest wykonalna ale ilość producentów jest ograniczona i ceny automatycznie rosną (większa powierzchnia oraz wymagany jest silniejszy mechanizm otwierania bramy a to pociąga za sobą wyższe koszty, więc dopóki ktoś nie musi tam parkować przyczepy, to wyższa brama jest tylko utrudnieniem zakupu i zbędnym kosztem).
 
Standardowa wysokość maksymalna plastikowych okien to 230 cm. Jest to też maksymalna wysokość okna balkonowego do którego da się zrobić moskitiery rolowane. Maksymalna szerokość takich moskitier to 200 cm. W przypadku szerokich okien tarasowych można dzielić i prowadzić rolety wzdłuż słupka, więc nie powinien być to większy problem.
 
Miejsce na rolety powinno być przewidziane już w momencie projektu. Ponieważ jednak sposobów ich montażu jest kilka, dobrze byłoby skontaktować się z firmą, która ma odpowiednie doświadczenie w tej kwesti. Dlatego też polecam usługi takich firm jak Nexbud Selwester Kęska, która już w momencie projektu będzie w stanie doradzić odpowiednie rozwiązania a następnie, w momencie realizacji dokona kompleksowego zestawienia ofert, które pozwoli inwestorowi na podjęcie optymalnej z punktu widzenia cech użytkowych, estetycznych i ceny decyzji. Zebranie wszystkich ofert na każdy z elementów oraz dogranie kwestii konstrukcyjnych jak i estetycznych okien, drzwi i bramy naprawdę wymaga czasu, a ponadto, specjalizacja firmy w tym rodzaju usługi gwarantuje bardzo konkurencyjną cenowo ofertę.
 
PRZEŚLIJ NAM PROJEKT – ZROBIMY BEZPŁATNĄ WYCENĘ!
ZAPRASZAMY NA STRONĘ WWW.NEXBUD.COM.PL
 
Kontakt
Usługi Budowlane
Sylwester Kęska 506-155-928
Wyślij e-mail
 
Okna i Drzwi
Ewelina Kęska 508-609-281
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
Wyślij e-mail
500-304-557
 
 
ZAPRASZAMY
26-634 Gózd k Radomia
ul. Radomska 14
woj. mazowieckie
WWW.NEXBUD.COM.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Nexbud1234

Budowa Domów, Montaż stolarki zewnętrznej Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Black Burger   Następna usługa: Remonty / wykończenia / budowy mieszkań i domów