Wywóz gruzu w Łodzi, kontenery na odpady budowlane, Łódź  - BDO: KPO

Wywóz gruzu w Łodzi, kontenery na odpady budowlane, Łódź - BDO: KPO nr 473283

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
GTN Polska Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
Bysławska 82
04-993 Warszawa

tel: 888555322
tel: 221220200
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 6:00-19:00
sb: 7:00-13:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Obsługujemy osoby fizyczne, lokalne oraz ogólnopolskie firmy budowlane w organizacji wywozu odpadów budowlanych. Na terenie Łodzi i w okolicach do dyspozycji przekazujemy kontenery od 3 do 8 m3 (Kp3, Kp5, Kp8). Niektóre z kontenerów mają też klapy, zabezpieczające wyfruwanie odpadów przez wiatr.

Do kontenerów można wrzucać: ziemię, gruz, gipsowe, odpady budowlane takie jak: drewno, folia, papier, elementy metalowe, styropian czy izolacje.

Kontenery dostarczamy do naszych klientów na następny dzień. Podobnie jest z wymianami kontenerów, jak również z zabraniami (czasami też zwanymi likwidacjami).

Przy stałej współpracy zapewniamy obsługę w każdym mieście w Polsce. Pracujmy w rejestrze BDO w zakresie kart KPO i wpisów KEO Wyślij e-mail

Zadzwoń Wyślij e-mail

Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę: Wyślij e-mail /lodz/

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Gruznet
Wywóz gruzu w Łodzi, kontenery na odpady budowlane, Łódź - BDO: KPO - galeria
Wywóz gruzu w Łodzi, kontenery na odpady budowlane, Łódź - BDO: KPO Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Skuteczne rozwiazania informatyczne   Następna usługa: Wywóz gruzu w Gdańsku, kontener na odpady budowlane, Gdańsk, BDO, KPO