Urządzenia do bezpiecznej sterylizacji powietrza  -  Oddychaj Zdrowo

Urządzenia do bezpiecznej sterylizacji powietrza - Oddychaj Zdrowo nr 473326

Lokalizacja: Mysiadło (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Oddychaj Zdrowo
Wyślij e-mail
Kwiatowa 16A
05-500 Mysiadło

Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

W ofercie firmy Oddychaj Zdrowo znajdują się wyjątkowe urządzenia sterylizujące powietrze Novaerus ze skutecznością 99,99%. Sterylizatory Novaerus działają w oparciu o technologię zimnej plazmy, inaczej niskoenergetycznej, dzięki temu możliwe jest obojętne dla zdrowia przebywanie obsługi medycznej lub innych osób w pobliżu sprzętu. To produkty skierowane przede wszystkim do klientów z branży medycznej. Sterylizatory ułatwiają szybką dezynfekcję powietrza, zabijając bakterie, wirusy, zarodniki grzybów oraz zapachy pochodzenia organicznego. Obok przenośnych sterylizatorów, Oddychaj Zdrowo oferuje również termometry elektroniczne, ciśnieniomierze, koncentratory tlenu. Urządzenia NOVAERUS posiadają patent PZH i są dopuszczone do stosowania w placówkach medycznych. Sterylizatory zostały zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPINIE O UŻYTKOWNIKU Oddychajzdrowo
Urządzenia do bezpiecznej sterylizacji powietrza - Oddychaj Zdrowo - galeria
Urządzenia do bezpiecznej sterylizacji powietrza - Oddychaj Zdrowo Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Wywóz gruzu Katowice, wywóz odpadów budowlanych, odpady poremontowe   Następna usługa: PLISEO Rolety Szczecin