favore.pl
FlyingAtom. Gold  -  Sprzedaż złota, srebra i diamentów inwestycyjnych

FlyingAtom. Gold - Sprzedaż złota, srebra i diamentów inwestycyjnych nr 473333

Lokalizacja: Katowice (woj. śląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Użytkownik
FlyingAtom_Gold ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
FlyingAtom.Gold - złoto, srebro, diamenty inwestycyjne
Wyślij e-mail
ul. Mickiewicza
40-092 Katowice

tel: 886 900 450886 900 450
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
OPIS USŁUGI

FlyingAtom.gold oferuje złoto i srebro lokacyjne w postaci monet i sztabek. Zakupów można dokonać w sklepie internetowym lub w puntach stacjonarnych znajdujących się w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi i w Warszawie - sieć punktów cały czas się rozwija aktualną listę znajdziesz tutaj: Oddziały FlyinAtom.Gold

Diamenty inwestycyjne

W ofercie można znaleźć także diamenty inwestycyjne - głównie o szlifie brylantu i barwie od D do H oraz czystości od IF do S1. Diamenty inwestycyjne z naszej oferty posiadają certyfikaty wystawione przez GIA (Amerykański Instytut Gemmologiczny), IGI (Międzynarodowy Instytut Gemmologiczny) lub HRD (Wysoka Rada Diamentów).

Jeśli potrzebujesz kamieni szlachetnych o innym szlifie, czystości lub barwie to zapraszamy do kontaktu telefonicznego:  Wyślij e-mail

Monety bulionowe

W sprzedaży z wysyłką w 24h w sklepie FlyingAtom.Gold dostępne są najpopularniejsze monety: Krugerrand, Wiedeński Filharmonik, Liść Klonowy, Australijski Kangur. FlyingAtom.gold w swojej ofercie posiada znane przez kolekcjonerów i inwestorów serie: Bestie Królowej, Call of the Wild, Lunar UK oraz rozpoczętą w 2020 roku serię Lunar III. Wszystkie dostępne złote monety znajdziesz w zakładce Złote monety.

Sztabki złota i srebra

Wszystkie sztabki sprzedawane w FlyingAtom.gold posiadają opakowanie CertiPack, czyli sztabki złota i srebra pakowane są w opakowania z certyfikatem wystawianym przez mennicę produkującą sztabkę. Opakowanie CertiPack zawiera numer sztabki, który powinien być zgodny z numerem wybitym na sztabce oraz wagę sztabki.

Skup złota

FlyingAtom.gold zajmuje się także skupem metali szlachetnych - aktualne kursy skupu określonych prób możesz znaleźć w zakładce Skup złota.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Użytkownik
FlyingAtom_Gold ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
FlyingAtom.Gold - złoto, srebro, diamenty inwestycyjne
Wyślij e-mail
ul. Mickiewicza
40-092 Katowice

tel: 886 900 450886 900 450
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU FlyingAtom_Gold
FlyingAtom. Gold - Sprzedaż złota, srebra i diamentów inwestycyjnych - galeria
FlyingAtom. Gold - Sprzedaż złota, srebra i diamentów inwestycyjnych Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 5 na 5 (liczba ocen: 3)
Poprzednia usługa: Service   Następna usługa: Usługi informatyczne dla firm / Outsourcing IT