FlyingAtom. Gold  -  Sprzedaż złota, srebra i diamentów inwestycyjnych

FlyingAtom. Gold - Sprzedaż złota, srebra i diamentów inwestycyjnych nr 473333

Lokalizacja: Katowice (woj. śląskie)

INFORMACJE
Użytkownik
FlyingAtom_Gold ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
FlyingAtom.Gold - złoto, srebro, diamenty inwestycyjne
Wyślij e-mail
ul. Mickiewicza 3
40-092 Katowice

tel: 886 900 450
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
OPIS USŁUGI

FlyingAtom.gold oferuje złoto i srebro lokacyjne w postaci monet i sztabek. Zakupów można dokonać w sklepie internetowym lub w puntach stacjonarnych znajdujących się w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi i w Warszawie - sieć punktów cały czas się rozwija aktualną listę znajdziesz tutaj: Oddziały FlyinAtom.Gold

Diamenty inwestycyjne

W ofercie można znaleźć także diamenty inwestycyjne - głównie o szlifie brylantu i barwie od D do H oraz czystości od IF do S1. Diamenty inwestycyjne z naszej oferty posiadają certyfikaty wystawione przez GIA (Amerykański Instytut Gemmologiczny), IGI (Międzynarodowy Instytut Gemmologiczny) lub HRD (Wysoka Rada Diamentów).

Jeśli potrzebujesz kamieni szlachetnych o innym szlifie, czystości lub barwie to zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 886 900 450

Monety bulionowe

W sprzedaży z wysyłką w 24h w sklepie FlyingAtom.Gold dostępne są najpopularniejsze monety: Krugerrand, Wiedeński Filharmonik, Liść Klonowy, Australijski Kangur. FlyingAtom.gold w swojej ofercie posiada znane przez kolekcjonerów i inwestorów serie: Bestie Królowej, Call of the Wild, Lunar UK oraz rozpoczętą w 2020 roku serię Lunar III. Wszystkie dostępne złote monety znajdziesz w zakładce Złote monety.

Sztabki złota i srebra

Wszystkie sztabki sprzedawane w FlyingAtom.gold posiadają opakowanie CertiPack, czyli sztabki złota i srebra pakowane są w opakowania z certyfikatem wystawianym przez mennicę produkującą sztabkę. Opakowanie CertiPack zawiera numer sztabki, który powinien być zgodny z numerem wybitym na sztabce oraz wagę sztabki.

Skup złota

FlyingAtom.gold zajmuje się także skupem metali szlachetnych - aktualne kursy skupu określonych prób możesz znaleźć w zakładce Skup złota.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
FlyingAtom. Gold - Sprzedaż złota, srebra i diamentów inwestycyjnych - galeria
FlyingAtom. Gold - Sprzedaż złota, srebra i diamentów inwestycyjnych Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 5 na 5 (liczba ocen: 1)
Poprzednia usługa: Service   Następna usługa: Usługi informatyczne dla firm / Outsourcing IT