KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH

KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH nr 473612

Lokalizacja: Katowice (woj. śląskie)

INFORMACJE
Kontakt
Tomasz Szaflarski
SZAFLARSCY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH TOMASZ SZAFLARSKI
Wyślij e-mail
Księdza Biskupa Herberta Bednorza 1
40-384 Katowice

tel: 508277555
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 09:00-17:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Kancelaria adwokacka Szaflarscy istnieje w Katowicach od lat. Działamy solidnie, dbając o to, by klienci zawsze uzyskali najlepsze prawnicze wsparcie. Dla klientów:

* spisujemy umowy sprzedaży, najmu, dzierżawy, leasingu i wielu innych usług;

* dbamy o poufność dokumentacji.;

* zapewniamy poufność negocjacji;

* przygotowujemy treść umów oraz aneksów do umów;

Pomagamy firmom oraz osobom prywatnym. Mają Państwo problemy związane z pandemią? Kontrahenci unikają płatności, nie wywiązują się z umów o współpracy? Zapraszamy do naszej kancelarii, pomagamy w różnych sprawach, często uważanych za beznadziejne. Nasi pracownicy znają kodeks handlowy, ustawy oraz przepisy wykonawcze. Można zaufać naszej firmie, zrobimy wszystko, aby wspierać klientów regularnie, solidnie, najlepiej jak to możliwe. Działamy dla klientów, oferując im to, co najlepsze oraz mające znaczenie. Klienci są dla nas najważniejsi, a ich dobro ma dla nas podstawowe znaczenie. Dzięki nam firmy zapomną o kłopotach, ponieważ my rozwiążemy je dla nich. Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU szaflarscy
KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH - galeria
KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Studia dziennikarstwo, pedagogika, bezpieczeństwo narodowe   Następna usługa: Szycie odzieży