Brak zdjęcia

Biuro rachunkowe, Tychy nr 473765

Lokalizacja: Tychy (woj. śląskie)

INFORMACJE
Kontakt
Biuro Rachunkowe FIDELIS Żołna
Biuro Rachunkowe FIDELIS Katarzyna Żołna
Wyślij e-mail
Józefa Bema 2
43-100 Tychy

tel: 322244086
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Fidelis należy do rekomendowanych biur rachunkowych, z usługami księgowo-finansowymi. Biuro rachunkowe, Tychy to współpraca z biegłym rewidentem oraz pomoc w badaniu bilansów oraz audytach. Księgowość, Tychy, to oferta zniżek dla nowopowstałych przedsiębiorców oraz rozliczanie opłat za korzystanie ze środowiska na preferencyjnych warunkach. Biuro prowadzi księgi przychodów oraz rozchodów, ryczałt ewidencjonowany, księgi rachunkowych oraz płace i kadry. Możesz powierzyć firmie rozliczanie US, ZUS oraz PFRON. Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPINIE O UŻYTKOWNIKU lpna21

Biuro rachunkowe, Tychy Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Stoły szklane kuchenne, do gabinetu, do salonu.   Następna usługa: Złota Rączka