favore.pl
Gabinet kosmetologiczny, trychologiczny

Gabinet kosmetologiczny, trychologiczny nr 473797

Lokalizacja: Głogów (woj. dolnośląskie)Więcej: przy gabinecie jest zatoczka na której mogą zaparkować 4 auta, pomieszczenie klimatyzowane

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Postępu 14A, 02-676Warszawa.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Użytkownik
favore83 ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Natalia
Trycho-Derm
Wyślij e-mail
Wioślarska
67-200 Głogów

tel: 780174448780174448
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
dodatkowe informacje znajdziesz na stronie www.trycho-derm.pl lub pod 780174448
rozwiń
OPIS USŁUGI

Zapraszamy Cię serdecznie do naszego świata, wejście do niego nie jest wcale trudne, jesteśmy dla Ciebie i możesz mieć pewność, że u nas odzyskasz poczucie, że jest ktoś, komu możesz zaufać.

Trycho-Derm to zespół ludzi różnych specjalizacji, którzy wiele lat temu postanowili swoje życie zawodowe ukierunkować na drugiego człowieka, podejmować wyzwania jakie będzie im stawiał każdego dnia i realizować je z poczuciem wykonania "dobrej roboty".

Trycho-Derm to specjalistyczny gabinet trychologii, kosmetologii, dermatochirurgii i dietetyki klinicznej, gdzie wszystkie te specjalności przenikają się i uzupełniają. Wiemy, że trudno sobie wyobrazić jak to wszystko składa się w całość, jednak możesz nam zaufać, że nie ma tu przypadku.

Rozumiemy doskonale, że piękno włosów i skóry zaczyna się od zdrowia Twojego organizmu i dbamy o to na każdym poziomie naszej pracy. Realizujemy ponad 70 procedur diagnostycznych i zabiegowych, a każda z nich ma kolejnych wiele kombinacji wypracowanych przez lata pracy i dobrze wiemy, że to właśnie te kombinacje pozwalają osiągnąć najwięcej. Realizujemy zakres usług, na których naprawdę się znamy. Jeśli nie będziemy mogli Ci pomóc, nie obawiaj się, postaramy się polecić Ci kogoś, kto zaopiekuje się Tobą we właściwym zakresie. 

Obserwujemy przez lata, że stan zdrowia społeczeństwa pogarsza się ze względu na czynniki środowiskowe, nieprawidłowe nawyki żywieniowe i zwiększony poziom stresu spowodowany rosnącym tempem życia. Jesteśmy przekonani, że należy zmienić sposób myślenia ludzi o swoim organizmie oraz skórze i traktowaniu ich w sposób zdrowy i holistyczny. Staramy się realizować usługi estetyczne przy jednoczesnej dbałości o ogólny stan zdrowia organizmu, w tym skóry. Ponadto ważne jest dla nas, aby dbałość ta wspomagała naturalne i wrodzone atuty urody, pozwalała godnie i ładnie się starzeć, akceptować swoje ciało i urodę, oraz indywidualizm piękna. Dążymy do zredukowania obecnie narastającej dezakceptacji społeczeństwa swojego ciała oraz kreowania sztucznego i jednolitego kanonu urody. 


Nie stosujemy procedur zabiegowych i kosmetyków, do których nie jesteśmy przekonani pod względem bezpieczeństwa i skuteczności. Co najmniej 60% kosmetyków pielęgnacyjnych i leczniczych i 100% kosmetyków do wizażu stosowanych w Trycho-Derm to kosmetyki naturalne, wegańskie i wysokiej jakości. Co dla nas również niezwykle ważne, kosmetyki których używamy nie są testowane na zwierzętach.


I na koniec, pamiętaj, aby osiągnąć skuteczność to nie zabieg sam w sobie jest najważniejszy, tylko właściwa kwalifikacja do zabiegu, specjalista i możliwości Twojego organizmu.



Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Użytkownik
favore83 ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Natalia
Trycho-Derm
Wyślij e-mail
Wioślarska
67-200 Głogów

tel: 780174448780174448
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
dodatkowe informacje znajdziesz na stronie www.trycho-derm.pl lub pod 780174448
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU favore83
Gabinet kosmetologiczny, trychologiczny - galeria
Gabinet kosmetologiczny, trychologiczny Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Sklep z Produktami Forever Living   Następna usługa: Produkty Aloesowe Forever Living Products