Brak zdjęcia

Biodruk, biotechnologia, mikroskopia, biodruk 3d nr 473971

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Sygnis Bio Technologies
Wyślij e-mail
ul. Żwirki i Wigury 101
02-089 Warszawa

tel: +48 22 668 47 57
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 9:00-17:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

W Sygnis Bio Technologies staramy się zapewnić naszym partnerom najbardziej innowacyjne podejście do bioinżynierii. Jesteśmy wiodącym dostawcą sprzętu naukowego na polskim rynku, ze szczególnym naciskiem na obrazowanie żywych komórek w wysokiej rozdzielczości i inżynierię tkanek. Nasze portfolio łączy wiele technik, tj.: biodruk 3D, biopatterning, obrazowanie żywych komórek i obrazowanie w super rozdzielczości.
 
Sygnis Bio Technologies jest jednym z niewielu ekspertów w dziedzinie holotomograficznego obrazowania 3D. Oferujemy najnowocześniejsze technologie świata naukowego, takie jak holograficzną wielofotonową biodrukarę firmy Cellink – Holograph X.

Sygnis Bio Technologies prowadzi wiele innowacyjnych projektów technologicznych i biotechnologicznych. Od samego początku istnienia firmy opracowujemy dopasowane rozwiązania dla naszych klientów, wykorzystując ogromne doświadczenie, wykształcenie i zaplecze techniczne naszych pracowników oraz znajomość rynku.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU SBT

Biodruk, biotechnologia, mikroskopia, biodruk 3d Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 2)
Poprzednia usługa: Uchniewscy Sp z. o. o.   Następna usługa: Pensjonat Odyseja komfortowe noclegi ciechocinek