Spożywcze technologie  -  reklama w internecie i czasopiśmie

Spożywcze technologie - reklama w internecie i czasopiśmie nr 474049

Lokalizacja: Mikołów (woj. śląskie)

INFORMACJE
Kontakt
Jakub Musioł
Womat Sp. z o.o.
Wyślij e-mail
Waryńskiego 17
43-190 MIKOŁÓW

tel: 731994999
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Jesteśmy wydawnictwem, którego trzon stanowią pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w redagowaniu prasy branżowej. Nasze czasopisma to: Katalog Piekarnicze i Cukiernicze Technologie, Mięsne Technologie i Mleczarskie technologie. Z kolei nasz portal SPOŻYWCZE TECHNOLOGIE to pierwszy portal technologiczny skierowany do całej branży spożywczej. Dążymy do tego, by nie ograniczały nas żadne podziały branżowe czy tematyczne. Liczy się treść i wiedza na temat całej branży, którą chcemy przekazać.

Redaktorzy i graficy Womatu doskonale znają swoją pracę oraz realia przemysłu przetwórczego, stąd artykuły zawarte w czasopismach i na portalu SPOŻYWCZE TECHNOLOGIE właściwie oddają sytuację panującą w branży, jej problemy, wzloty i upadki. Technologiczne artykuły są nowatorskie i odkrywcze, bowiem współpraca wydawnictwa z ośrodkami naukowymi czołowych uczelni rolniczych w kraju gwarantuje fachowość i bezbłędność publikacji.

Poza technologiami, nasze czasopisma i portal prezentują bogatą ofertę maszyn, urządzeń i dodatków stosowanych w wybranej gałęzi przetwórstwa. Najlepsi dostawcy i producenci maszyn, przypraw, chemii przemysłowej i opakowań zamieszczają swoje reklamy na naszych łamach. Każdy z tytułów jest więc poradnikiem, który warto mieć pod ręką, gdyż wzbogaca wiedzę praktyczną, przynosi branżowe aktualności, a czasem po prostu pomoże w znalezieniu poszukiwanego urządzenia czy też wskaże najlepsze rozwiązanie.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Jak-mus_7
Spożywcze technologie - reklama w internecie i czasopiśmie - galeria
Spożywcze technologie - reklama w internecie i czasopiśmie Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Nicoledeadler   Następna usługa: Odtrucia alkoholowe Warszawa