Laminowanie i prace naprawcze jachtów

Laminowanie i prace naprawcze jachtów nr 474087

Lokalizacja: Szczecin, Wolin, Kamien Pomorski, Goleniow, Gryfic (woj. zachodniopomorskie)

INFORMACJE
Użytkownik
waldemarkos ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Waldemar
Wyślij e-mail
Blochmannstr
12209 Berlin

tel: 0794 083 946
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Poszukuje szkutnika z umiejętnością laminowania oraz poprawek gelcoat. Zakres prac do wykonania na 14m jachcie motorowym stacjonującym w Italii: wymiana około 4 m szlaucha od zlewu do ujścia na zewnątrz.

Szlauch połączony jest z wydechem chłodzenia generatora. Trzeba wyciąć podłogę z laminatu w szafce pod zlewem na rufie, odłączyć nieszczelny szlauch, wymienić na nowy i podłączyć do wydechu chłodzenia generatora w maszynowni. Dodatkowo poprawki gelcoatu na przednim pokładzie uszkodzonym powierzchniowo przez przednią szybę innego jachtu wyrwana podczas sztormu, która upadla na pokład i kilka innych miejsc z niewielkimi poprawkami gelcoatu lub położeniem włókna szklanego i żywicy epoxydowej (miejsca raczej mające znaczenie estetyczne niz konstrukcyjne), szlifowaniu i pomalowaniu. Poszukuję osób znających się na fachu, z doświadczeniem w branży.

Pomoc, materiały i wskazanie zakresu robot przez armatora zapewniona. Przewidywany czas wykonania wyżej wymienionych robót wynosi od 3 do 4 dni. Podroż do i z Italii (północna Adria, Aprilia Marittima) samochód osobowy. Zwrot kosztów podroży do i z Berlina. Zakwaterowanie na jachcie z wyżywieniem. Wynagrodzenie do negocjacji. Zapewniamy bardzo atrakcyjne warunki współpracy. Termin od zaraz lub w sierpniu 2020. Osoby zainteresowane zapraszam serdecznie do kontaktu mailowego, pod adres email: Wyślij e-mail , oraz telefonicznego, pod numerem tel.: 0794 083 946, lub +4930 50593978.

 

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Laminowanie i prace naprawcze jachtów - galeria
Laminowanie i prace naprawcze jachtów Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Transport, remont, ogród, mechanik, elektryk   Następna usługa: Naprawa Tłumików Poznań, Serwis TIR Poznań, Auto serwis Poznań Hol