favore.pl
Eko - Projekt  -  doradztwo w zakresie ochrony środowiska

Eko - Projekt - doradztwo w zakresie ochrony środowiska nr 474330

Lokalizacja: Poznań (woj. wielkopolskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Jan Kowalski
EKO-PROJEKT Sp. z o.o. S.k.
Wyślij e-mail
ul. Grochowska 19/1
60-277 Poznań

tel: 600914508600914508
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Wyślij e-mail

 

Firma Eko-Projekt doradza w zakresie prawa ochrony środowiska. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorstw, których działalność wpływa lub może wpływać negatywnie oddziaływać na przyrodę oraz ekosystem. Takie firmy są zobowiązane do respektowania prawa z zakresu ochrony środowiska oraz przestrzegania obowiązujących norm. Eko-Projekt pomaga przedsiębiorstwom uzyskać pozwolenia oraz decyzje administracyjne niezbędne przy działalności - zwłaszcza produkcyjnej. 

 

Eko-Projekt świadczy outsourcing w zakresie stałej obsługi firm, dla której przygotowuje niezbędne raporty czy pilnujemy dokumentacji związanej z ochroną środowiska. Każdorazowo dokonujemy dokładnej analizy przedsiębiorstwa i opracowujemy właściwy plan działania. 

 

Pomagamy w uzyskaniu:

  • decyzji środowiskowych, 
  • pozwoleń na gospodarowanie odpadami,
  • pozwoleń zintegrowanych, 
  • pozwoleń na emisję
  •  

Ponadto wykonujemy raporty oraz audyt środowiskowe, wykonujemy pomiary emisji hałasu czy koncepcje zagospodarowania terenu. Prowadzimy również szkolenia z zakresu ochrony środowiska. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia najlepszej oferty dla przedsiębiorstwa. Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Kontakt
Jan Kowalski
EKO-PROJEKT Sp. z o.o. S.k.
Wyślij e-mail
ul. Grochowska 19/1
60-277 Poznań

tel: 600914508600914508
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU Ekoprojekt
Eko - Projekt - doradztwo w zakresie ochrony środowiska - galeria
Eko - Projekt - doradztwo w zakresie ochrony środowiska Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Obsługa IT, Outsourcing IT   Następna usługa: Zbrojenia do ogrodzeń betonowych