Realizujemy strony internetowe, sklepy internetowe, UX Design

Realizujemy strony internetowe, sklepy internetowe, UX Design nr 474370

Lokalizacja: Łódź (woj. łódzkie)

INFORMACJE
Cena
8 000 / sztuka Sprawdź rabat!
Użytkownik
KDMC ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Wyświetl wizytówkę
Kontakt
Kamila Szałkiewicz
KDMC Karolina Podsiedlik
Wyślij e-mail
Gen. Bema, 16/18 m.19
91-492 Łódź

tel: 578898503
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI
KDMC to: Zespół profesjonalistów z branży informatycznej. Specjalizujemy się w stronach internetowych, tworzeniu i usprawnianiu stron. Prowadzimy obsługę stron internetowych m.in.: dla szpitala w Krakowie, WWF-u oraz obecnie dla Termiki PGNiG. Tworzymy i prowadzimy sklepy internetowe.
Mamy ponad 10 letnie doświadczenie w realizowaniu stron internetowych i projektów. Wieloletnie doświadczenie w marketingu i sprzedaży dla międzynarodowych marek, mi.in. Engel & Volkers w Dubaju! Braliśmy udział w produkcji filmu 3D częściowo realizowanego w Danii, częściowo w Emiratach Arabskich.
Specjalizujemy się w projektowaniu UX Design. Mamy w zespole ogromnie zdolnych projektantów UX, developerów stron i aplikacji webowych, posiadających doświadczenie w pracy dla najlepszych firm informatycznych na świecie. Specjalizujemy się w UX dla branży bankowej, motoryzacyjnej oraz logistycznej (współpraca z firmą Mobica Ltd., Ingenico ze Szkocji).
Współpracujemy w międzynarodowym zespole, realizując projekty na Cyprze, w Szkocji, na półwyspie Arabskim oraz Skandynawii.
Prowadzimy projekty w zależności od potrzeb dobierając najlepszą kadrę z możliwych do wykonania zadania. Współpracujemy z filmowcami, animatorami 2D i 3D. Tworzymy aplikacje i gry webowe.
Ceny dostosowujemy na zasobności klienta i projektu. Stawki są osiągalne dla wszystkich. Od małych do wielkich firm. Zawsze warto rozmawiać. Często pomagamy realizując ciekawe projekty praktycznie pro bono. Każdy klient jest inny, każdy projekt wyjątkowy. Elastyczne podejście to nasze motto!
Napisz do nas! Porozmawiajmy o Twoim projekcie!


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

PLIKI DO POBRANIA
RABATY
Rabat 15 %
Przy zamówieniu 8 000 złRabat
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
UX Design gry, aplikacji oraz strona http://wordious.com - Realizujemy strony internetowe, sklepy internetowe, UX Design
Realizujemy strony internetowe, sklepy internetowe, UX Design Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 3)
Poprzednia usługa: SAREDO Robert Pazio   Następna usługa: Glazurnictwo