Przeciski

Przeciski nr 474536

Lokalizacja: Granica, Warszawa, Łódź, Olsztyn, Elbląg, Ełk (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Andrzej Obłuski
I Kret Przeciski Przeciski kretem
Wyślij e-mail
Poprzeczna 6 Granica
05-806 Komorów

tel: 601376417
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Przeciski to jedna z nowoczesnych i skutecznych metod układania w gruncie instalacji wodnokanalizacyjnych opartych na rurach PCV lub stalowych. W naszej firmie - I Kret - wykonujemy dla swoich klientów tego rodzaju usługi.

Dysponujemy skutecznymi urządzeniami przeciskowymi, tzw. kretami, w tym:

  • HP 235,
  • MAX K130S,
  • MAX K75S.

Pozwalają nam one na wykonywanie przecisków, przeciąganie lub wbijanie rur o średnicy od 75 mm do nawet 800 mm w przypadku rur stalowych. O rodzaju zastosowanego urządzenia i metody przecisku decydują nasi doświadczeni operatorzy po analizie warunków geotechnicznych.

Dzięki przeciskom możliwe staje się skuteczne i szybkie umieszczenie rur pod infrastrukturą drogową, fundamentami, ciekami wodnymi, czy innego rodzaju przeszkodami. Dodatkowo przeciski znacznie obniżają koszty inwestycji w stosunku do tradycyjnego wykopu.

Firma świadczy usługi na terenie województwa mazowieckiego, łódzkiego, warmińsko-mazurskiego.

Na więcej pytań dotyczących szczegółów oferty chętnie odpowie właściciel naszej firmy Andrzej Obłuski.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Przeciski - galeria
Przeciski Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 3)
Poprzednia usługa: Usługi kretem   Następna usługa: Przeciski pod drogami