SensArte Centrum Arteterapii Warszawa

SensArte Centrum Arteterapii Warszawa nr 474680

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
SensArte Centrum Arteterapii
Wyślij e-mail
Solidarności 84 lok.9
01-003 Warszawa

tel: +48730140717
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
Godziny
pn-pt: 09:00-19:00
sb: 09:00-14:00
Tel: +48 730 140 717
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Centrum Arteterapii w Warszawie SensArte zostało stworzone przez kobiety z pasją, którym zależy na propagowaniu wiedzy z zakresu oddziaływań terapeutycznych opartych na sztuce. Arteterapia to skuteczna metoda wspomagająca leczenie nie tylko chorób psychicznych, ale także innych schorzeń. Potwierdzają to liczne badania naukowe. Arteterapia skutecznie wspomaga rozwój pacjenta poprzez taniec, malowanie lub też rzeźbiarstwo. 
 
Trzeba podkreślić, że arteterapeuta to zawód równoważny psychoterapeucie. W obydwu przypadkach proces leczenia opiera się w dużej mierze na kontakcie z drugim człowiekiem. Centrum SensArte oprócz różnorodnych zajęć terapeutycznych opartych na sztuce oferuje także ciekawe i użyteczne kursy arteterapii zarówno w formie stacjonarnej, jak i online. Szkolenia prowadzone są przez specjalistów, którzy mogą się pochwalić długoletnim doświadczeniem. 
 
Szczególny nacisk jest kładziony na etykę zawodową oraz na relację pomiędzy pacjentem a terapeutą. Nie bez znaczenie pozostają również konkretne metody pracy z osobami cierpiącymi na określone schorzenia. Każdy uczestnik szkolenia uzyskuje niezwykle przydatną wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie samodzielnego posługiwania się technikami arteterapii.
 
SensArte Centrum Arteterapii
Solidarności 84 lok.9
01-003 Warszawa
Tel: Wyślij e-mail
Wyślij e-mail


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU sensarte
SensArte Centrum Arteterapii Warszawa - galeria
SensArte Centrum Arteterapii Warszawa Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 5 na 5 (liczba ocen: 1)
Poprzednia usługa: Sprzątanie   Następna usługa: Meble łazienkowe na wymiar