favore.pl
Spawanie

Spawanie nr 474919

Lokalizacja: Oława (woj. dolnośląskie)Więcej: ul. Nowa 5 m. Bystrzyca

INFORMACJE
Kontakt
Paweł Ćwiek
Sebex
Wyślij e-mail
ul. Nowa 5 m. Bystrzyca
55-200 Oława

tel: 696059448696059448
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
Godziny
OPIS USŁUGI

Na rynku działamy jako firma Sebex. Funkcjonujemy od 2015 roku. Naszą siedzibę można znaleźć w Bystrzycy, w powiecie oławskim, w województwie dolnośląskim. Usługi świadczymy również na terenie województwa opolskiego. Właścicielem firmy jest Paweł Ćwiek.

Zajmujemy się spawaniem na półautomatach MIG/MAG i TIG. Spawamy materiały, takie jak aluminium, stal czarna konstrukcyjna i stal nierdzewna.

Metodę MAG wykorzystujemy do łączenia stali konstrukcyjnych. Metoda MIG jest za to wykorzystywana przy spawaniu magnezy, miedzi i aluminium oraz innych metali nieżelaznych. Natomiast TIG to metoda, która pozwala na uzyskanie najwyższej jakości spoin w stalach nierdzewnych, węglowych i innych stalach wysokostopowych.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Spawanie - galeria
Spawanie Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 3)
Poprzednia usługa: Pogotowie kanalizacyjne, przetykanie rur, udrażnianie kanalizacji   Następna usługa: Centrum ogrodnicze, szkółkarstwo, producent roślin i krzewów, producen